חברי אינפקטד משרום לא מפסיקים להפתיע. אחרי פתיחה מצוינת לאלבום החדש בסינגל הראשון " Smashing The Opponent" עם ג'ונת'ן דייויס מלהקת KORN, שמצליח היטב ברדיו בארץ, מוציאים חברי ההרכב הישראלי-בינלאומי רמיקס אדיר לקלאסיקת הרוק "Riders On The Storm" של להקת "The Doors" (הדורז", "הדלתות"), עליו עבדו באישור ובשיתוף חברי הלהקה המקוריים. הטיפול של אינפקטד בסטנדרט האל-מותי מזכיר את מה שהעניקו בזמנו ל"יומהולדת" של ברי סחרוף. הרמיקס יוצא היום כסינגל שני לקראת אלבומם החדש של אינפקטד משרום, "The Legend Of The Black Shawarma", שצפוי לצאת ב 8 בספטמבר.

איך נוצר החיבור המרתק? לפני שנתיים פנתה חברת "וורנר-בראד'רס" העולמית לאינפקטד מאשרום בבקשה לקחת חלק בפרויקט סודי, שמטרתו הפקת אוסף כפול שכולו רמיקסים וביצועים חדשים לקלאסיקות של הדורז. אינפקטד נעתרו למשימה החשובה וזכו לעבוד על 6 קטעים של "הדורז" תחת פיקוח והקלטה משותפת עם חברי "הדורז" בעצמם, מעמד מרגש ויוקרתי לכל הדעות.

אחד מתוך אותם ששת הקטעים קיבל אישור רשמי מחברי "הדורז" שנתנו את ברכתם לאינפקטד מאשרום להוציא את "Riders On The Storm" באלבומם החדש. מדובר בהישג נדיר בעולם המוזיקה - להקליט ולהוציא קטע שמכיל את הקלטות הקול המקוריות של ג'ים מוריסון. חברי אינפקטד מאשרום הודו כי הם חשים כבוד להפיק כזו קלאסיקה ולתת לה את הטאץ' המוסיקלי שלהם.