לקראת פסטיבל הרוק שיתקיים באילת, נערך סקר גולשים בו התבקשו אלפי אוהבי רוק ישראלים לבחור אושיית רוק מובילה שהשפיעה וקידמה את מוזיקת הרוק בארץ. את המקום הראשון קטף אביב גפן, עם 31% מקולות הבוחרים,  מיד אחרי גפן בדירוג הגיע ברי סחרוף עם 21% מהקולות, ואחריהם - שלום חנוך (20%), רמי פורטיס (11%), היהודים (9%), יואב קוטנר (6%), פיטר רוט (2%) ודנה ברגר (1%).

עוד ב-mako מוזיקה:

את הפרס יקבל גפן במסגרת פסטיבל פתאל רוק הרביעי שיתקיים באילת בסופשבוע הקרוב (17.3-19.3) בו הוא מופיע השנה לראשונה ויארח את יהודה פוליקר. הפרס שיוענק לו כולל סכום של 10,000 ש"ח לתרומה לגוף לקידום המוזיקה בישראל לבחירתו. הפרס יוענק לגפן על ידי דוד פתאל, בעלי הרשת, וראובן אלקס, מנכ"ל רשת מלונות פתאל. חוץ מגפן יופיעו השנה ברי סחרוף, רמי פורטיס, מוניקה סקס, אביב גפן, אברהם טל, ריקי גל והתקווה 6.

עושה לכם חשק? צר לנו, אבל כל הכרטיסים לפסטיבל כבר אזלו. אלקס, מנכ"ל הרשת, מספר: "הביקוש האדיר לפתאל רוק פסטיבל מעיד כי הצלחנו לבנות תוך תקופה קצרה אירוע מוסיקאלי שהפך למותג בתחום הרוק הישראלי. רוב האורחים שהזמינו עד כה חדרים הם אורחים חוזרים המשלבים חופשה יוצאת דופן בת שלושה ימים המתובלת בהופעות רוק של מיטב אומני ישראל. לצד זה יש לציין כי היענות הגדולה מצד האמנים המובילים בישראל, מעידה אף היא על חוזקו של המותג המעניק במה מכובדת ליוצרים הישראלים".