תכננו הפתעה לקהל הישראלי? גאנז אנד רוזס ניגנו שיר חדש שטרם שוחרר בבדיקת הסאונד שלפני ההופעה בפארק הירקון - ומעריצים שרופים שהיו באזור שמו לב ומיהרו להקליט. בתיעוד שפורסם בחשבונות מעריצים ביוטיוב והגיע גם למגזיני מוזיקה בינלאומיים כגון NME, ניתן לשמוע את הלהקה מנגנת שיר בשם Perhaps, שככל הנראה נכתב במהלך העבודה על האלבום Chinese Democracy - אלבום הקאמבק של גאנז אנד רוזס, שיצא ב-2008 אחרי הקלטות שנמשכו עשר שנים ועלו מיליונים.

בהופעות קודמות בסיבוב הנוכחי שלהם ניגנו גאנז שישרים נוספים שטרם הוקלטו ושוחררו, ולכן המעריצים חושדים שאולי יזכו לשמוע את Perhaps בהופעות הקרובות. כך או כך, לצערנו, הלהקה הותיקה לא ניגנה אותו בהופעתה בישראל. ההופעה, שהתקיימה ביום שני האחרון, כללה לצד שירים חדשים את מיטב הלהיטים כמו Sweet Child O' Mine, November Rain ו-Paradise City לסיום.

אל ההופעה הגיעו עשרות אלפי אנשים שצפו באגדות הרוק במשך קרוב לשלוש שעות, ולאחר הופעת חימום של להקת "איפה הילד". בעוד הקהל שהגיע היה ברובו משולהב והתרגש לשמוע את קלאסיקות הרוק של גאנז והסולואים של סלאש בהופעה חיה, אחרים התלהבו קצת פחות.