ירמי קפלן וז'קו אייזנברג - משהו חייב להשתנות (תמונת AVI: mako)
קולה וברה | תמונת AVI: mako

ג'קו אייזנברג, זוכה העונה הרביעית של "כוכב נולד", מתכוון לשתף פעולה עם ירמי קפלן באלבומו השני. אייזנברג וקפלן כבר שתפו פעולה בצילומי התוכנית "דואט ישראלי", הנחו יחד רצועה באולפן השקוף של ערוץ מוזיקה 24, ביצעו יחד דואט בשידור וקפלן אף התארח בהופעה של אייזנברג במועדון בארבי.

השניים אף חלקו לתקופה קצרה אותו משרד ניהול אישי, "שפני הפקות" של אלון שפני, ממנו פרש אייזנברג לאחרונה. כאמור, השניים שומרים על קשר ומתכננים את המשך שיתוף הפעולה ביניהם אחרי שקפלן יסיים את ההכנות לצאת אלבומו החדש, "חשק". כזכור, את אלבום הבכורה של אייזנברג שיצא בחברת התקליטים "הד ארצי" הפיק מוזיקלית לואי להב.

"אני בשוק שזה כבר יצא החוצה", אומר אייזנברג, "אני וירמי מדברים לאחרונה על האפשרות שנעבוד יחד ברמות הכי אישיות וראשוניות. עוד אין לנו מושג מה יצא מזה ומתי, ואפילו עם חברת תקליטים עוד לא דיברתי. אני מאד אוהב את ירמי, ומקווה שנעשה דברים יחד, אבל בינתיים הכל עוד בקטנה".

אלון שפני מסר בתגובה: "ג'קו אכן כבר לא עובד איתנו, מבחירה הדדית של שנינו וברוח הכי טובה. נשארנו חברים, אני מאמין בו מאוד, וכל מה שאני יכול לומר בעניין שיתוף הפעולה עם ירמי קפלן זה שיש כימיה טובה ביניהם שהתחילה עוד בתקופת עבודתנו המשותפת. אם הם יחליטו להמשיך לעבוד יחד זה לא יפתיע אותי".

האם ג'קו אייזנברג חוזר בתשובה? בעדה החרדית טוענם שכן.

ירמי קפלן שר "אבשלום" באולפן השקוף של ערוץ 24.