נועה קירל - Thought About That

נועה קירל ממשיכה לנסות לכבוש את השוק האמריקאי, כשיש לה את הגב של חברת ההקלטות אטלנטיקס רקורדס, עם השיר "Thought About That". האם זה יהיה השיר שסוף סוף יזכה לה את התהילה שהיא מחפשת מעבר לים? קשה להאמין אבל כנראה נגלה בקרוב.

ליאור נרקיס ונרקיס - אחד למיליון

אל תחשבו ששיתוף הפעולה הזה יצא לפועל רק בגלל השם המשותף, קשה למצוא שני אמנים שמצליחים לגעת בקבוצות שונות כל כך בישראל. "אחד למיליון" יצא ביום ראשון וכבר הוא בחמשת השירים המנוגנים ביותר בשעות היום ברדיו הישראלי. את השיר כתבו צליל קליפי ונרקיס על מנת שיתאים בדיוק לשניים.

לירון לב - חיכיתי לך שנים

לירון לב אף פעם לא הפסיק לשחרר מוזיקה, וכנראה אלמנט הנוסטלגיה שמדבר חזק בתקופה האחרונה, אבל משהו ב"חיכיתי לך שנים" מרגיש קצת אחרת מהשירים הקודמים שהוציא.

שחר טבוך - מישבאלי

נועה קירל, עדן אלנה, דניאל עדן גבאי, קים אור אזולאי ונועה אסטנג'לוב - אין הרבה אנשים בישראל שיכולים לאחד את כל השמות האלה בקליפ אחד, אבל שחר טבוך הוא כנראה באמת היחיד שמסוגל. "מישבאלי הוריד לי ברמות, אז קבעתי ליום כיף עם החברות", אומרת שקופית הפתיחה של הקליפ ובאמת שקשה להצביע על הדבר הכי יוצא דופן - אז פשוט תפנו שלוש דקות ותצפו.

עדן מאירי - הלב שלי

עדן מאירי ממשיך עם העבודה הקשה ומשחרר היום (רביעי) לראשונה שיר שכתב והלחין בעצמו. השיר החדש מגיע במקביל מאירי עוד עובד על פרויקט משותף שיצא יחד עם דודו אהרון ("כל החלומות", "תגידי למה") ואחרי ששחרר את "מי יגיד לך לא" הקצבי.

דניאל סלומון ולוסי איוב - דברי אליי

השבוע סוף סוף יצא השיר, עליו סיפרנו לכם כאן לראשונה ב-mako מוזיקה ורבים הרימו גבה. סולומון ואיוב כתבו יחד את המילים, כשסולומון שר בעברית ואיוב מדקלמת בערבית.

רוני דואני ונונו - אדוני

קשה להגיד שציפינו לשיתוף פעולה כזה, כששמענו שדואני הולכת לחדש את הלהיט שלה מ-2005 כחלק מהקאמבק שלה לעולם המוזיקה. נונו אמנם עלתה לנו כבר על העצבים בעבר, אבל הפעם כשהיא "תחומה" בתור אמן שמשתף פעולה ואין לה יותר מדי מקום להתפזר, התוצאה הסופית מרשימה וסוף סוף מבליטה את הכישרון שלה - יהיה נחמד אם תאמץ את הגישה גם בשירים שלה. לגבי רוני, מה עוד אפשר להגיד? כמה טוב שנסיכת הפופ של ישראל חזרה הביתה.

חני אמסלם - תרוצי אליי

כל מה שאנחנו יודעים על חני אמסלם זה שהוא שועל קרבות וותיק בחפלות בישראל, ולגמרי שומעים את הנסיון שלו ב"תרוצי אליי" שיצא אתמול. את השיר כתב והלחין אופיר כהן ובהפקה הוא עבד יחד עם משיח משיח.