נעמה שטרית (צילום: צחי כרמונה)
נעמה שטרית בתחרות ה"שירימון 2012" | צילום: צחי כרמונה

בתחרות "שירימון 2012" , תחרות הכשרונות השנתית של בית הספר למוזיקה "רימון", שנערכה אמש על במת תאטרון גבעתיים בשנתה ה-21, זכתה נעמה שטרית עם הביצוע ל"הכל עד לכאן" של עמיר בניון.

את העיבוד לשיר עשה אוריה ברטל, ועל ההפקה המוזיקלית הופקד שחף שוורצמן. את שטרית ליוו נופר הפטקה בצ'לו, עמית באומגרטן בגיטרה חשמלית, אסף לביא בסינטיסייזר, אורי פינדק בבס ויוני בר שאול בתופים - כולם תלמידי בית הספר למוזיקה "רימון".

מקום שני: שירן אברהם, שלישי: דניאל קריאף

את שטרית דירג במקום הראשון בתחרות צוות שופטים שכלל את האמנים תמיר קליסקי מלהקת "אתניקס", דניאל סלומון, מרינה מקסימיליאן-בלומין, אילן מוכיח והעורך מנחם גרנית מרשת ג'. המנהל האמנותי, מייסד התחרות ומנהל "רימון" הוא יהודה עדר. המנהל המוזיקלי של התחרות הוא ארי גורלי.

למקום השני בתחרות הביצוע הגיעה שירן אברהם עם השיר "בן בלי בית", עם עיבוד של יואב זיידנברג, הפקה מוזיקלית של אריאל הורוביץ, ועוזר למפיק מוזיקלי - יואב שלזינגר.

פרס העיבוד לעידו רן

למקום השלישי הגיע דניאל קריאף עם ביצוע ל"צלצולי פעמונים" של אהובה עוזרי, עם עיבוד של איתי יעקובי והפקה מוזיקלית של דורון רפאלי.

בפרס העיבוד המצטיין של התחרות זכה עידו רן על העיבוד ל"תלבשי לבן" של הפרברים והדודאים. רן גם ביצע את השיר, שהפיק מוזיקלית יובל כהן.

כל המשתתפים בתחרות - הזמרים, המעבדים והנגנים הם תלמידים בבית הספר "רימון".

>> כל השירים שהתמודדו בתחרות "שירימון 2012"