אין תמונה
נסיך אחד. כריס בארון

אחרי מייסי גריי בשנה שעברה, גם השנה יהווה יום הסטודנט בירושלים שיתקיים ב-11 במאי אחד האירועים הגדולים והמעניינים, עם הופעות של הרכב ההיפ הופ המיתולוגי "Kool and The Gang", הופעה של להקת מוניקה סקס, שתארח את כריס בארון (Chris Barron), סולן להקת הספין דוקטורז ("Two Princes"), ועברי לידר שיארח את שלומי סרנגה. כל אלה יופיעו החל מ-20:00 על הבמה המרכזית בגן העצמאות, במסגרת אירועי ה"לילה הלבן".

בשעה 02:00 יתקיים מצעד עם להקת אוי דיווז'ן למרכז העיר ירושלים, שם יארח הפנינג של פעילויות. בשעה 4:00 בבוקר ייפתח בגן העצמאות מופע זריחה עם להקת היהודים ואהוד בנאי.

קול אנד דה גאנג, cool and the gang (צילום: Silvia Mautner)
לא מפחדים מאוהדי בית"ר. קול אנד דה גאנג | צילום: Silvia Mautner

במקביל יתקיימו ברכז העיר ירושלים בין 2 ל-4 בבוקר אירועי מוזיקה נוספים. בבמות ברחוב שושן וברחוב טוביה יופיעו "האחים רמירז" שיארחו את גבע אלון, מידנייט פיקוקס יארחו את את ערן צור, דניאלה ספקטור תארח את מיכאל גריילסאמר, קיצו, אומללה ועוד רבים וטובים. כמו כן יתקיימו מיצגי אמנות של סטודנטים מבתי הספר הגבוהים לאמנויות בירושלים.

את יום הסטודנט מפיקה חברת סקופוס ו 2B vibes של כרמי וורטמן ובגיבוי הפקתי של רשות הצעירים בעיריית ירושלים. מחיר כרטיס סטודנטים : 40 ₪. מחיר רגיל: 100 ₪. מכירת כרטיסים החל מה-18/4 באתר בימות.

אין תמונה
שלומי סרנגה ועברי לידר