אין תמונה
שרים מאיר אריאל ז"ל בט"ו באב

המופע המסורתי לזכר מאיר אריאל ז"ל שנפטר לפני 15 שנה, מקבל היום את הכותרת "שרים מאיר אריאל בט"ו באב", כאשר התאריך שנבחר, 11 באוגוסט, הוא ט"ו באב בלוח השנה העברי, חג האהבה לפי המסורת היהודית.

ערב הזיכרון למאיר אריאל ז"ל הפך למסורת של האמנים, חובבי המוזיקה והמורשת המוזיקלית והתרבותית שהשאיר אחריו כמשורר, פזמונאי, מלחין וזמר.

רשימת האמנים שישתתפו במופע מתייצבת היום, כאשר אסף אמדורסקי, קרן אן, שלמה בר, ארז לב ארי ושרון עזריה מצטרפים לשלום חנוך, דיויד ברוזה, דורי בן-זאב, והאחים אריאל, שהוכרזו עוד קודם. אלה גם אלה יבצעו במהלך הערב משיריו הגדולים של אריאל, הזוכים שנה אחר שנה לביצועים מרגשים וחד פעמיים.

אסף אמדורסקי מנועים שקטים בהאנגר (צילום: ענבל צח)
אסף אמדורסקי | צילום: ענבל צח

על הניהול האמנותי יהודה עדר, שצפוי גם להופיע על הבמה, ואת האירוע ינחה יואב קוטנר, שמכריז: "מאיר אריאל לא מת! השירים שלו, היצירה והדמות - כל אלה חיים עכשיו יותר מאי פעם בעבר". עדר וקוטנר היו חברים קרובים של מאיר אריאל ז"ל ואף היו חלק מלהקת הליווי שלו "קריזמא". שלום חנוך, כזכור, גדל עם אריאל ז"ל בקיבוץ משמרות.

האירוע יתקיים בקיבוץ רגבים הסמוך לחדרה, תחת כיפת השמיים, בהפקת משפחת אריאל - האלמנה תרצה, הבת שירז והבנים שחר ואהוד אריאל, שגם צפויים להופיע על הבמה. במסגרת הפקת הלקחים מהאירוע שנערך בשנה שעברה בקיבוץ משמרות, יהיו במקום אזור ללא עישון ונגישות לנכים.

על מנת לקיים את המופע מתנהלת מכירת כרטיסים מוקדמת באתר "הדסטארט", שמאפשר לגייס את התקציב הדרוש, ללא הישענות על נותני חסות מסחריים, תוך הוזלת מחירי הכרטיסים משנים קודמות. כרגע נותר למשפחת אריאל לגייס עוד כמעט 100 אלף שקלים, בפרק זמן של 14 יום, על מנת להבטיח את הצלחת המיזם והפקת האירוע.

קרן אן הופעה (צילום: נועה מגר)
קרן אן | צילום: נועה מגר

שלמה בר, רוטבליט (צילום: רועי ברקוביץ')
שלמה בר | צילום: רועי ברקוביץ'
ליבבתיני (תמונת AVI: mako)
ארז לב ארי | תמונת AVI: mako
_OBJ