כחצי שנה חלפה מאז התחילה הסערה סביב דודו אהרון ואמרגנו אייל מלכא, והיום נודע לנו שדודו אהרון לקראת חתימה על חוזה ניהול אישי ב"הליקון כנען". כזכור, לפני כחצי שנה הודיע דודו אהרון לאמרגנו שהוא מבקש לסיים את ההתקשרות ביניהם כי מלכא לא מספיק מקצועי והחוזה בינהם הוא חד צדדי. מלכא, שהופתע מהמהלך, ניסה לגשר ולהחזיר את דודו אהרון למשרדו ואף עירב את האמרגן הוותיק אבי גואטה.

הבוקר נודע ממקורבים ובני משפחה של דודו אהרון כי דודו הגיע להסכם עם "הליקון כנען" ומיקי דה-פז ובימים הקרובים הם אמורים לחתום על חוזה. "אחרי פניות רבות של משרדים שונים לדודו, הוא החליט ללכת על 'הליקון כנען'. הוא רוצה להיות סטייל שלומי שבת", מספר לי מקורב לדודו אהרון. "הליקון כנען" נחשבת לאחת החברות החזקות בתחום המופעים בין האמנים החתומים אצלה שמות כמו שלומי שבת, אתניקס, גליקריה, שמעון בוסקילה ושירי מימון.

"לדעתי דודו עושה טעות", מספר אמרגן מוכר מאוד מהתעשייה. "הוא זמר מזרחי והוא חייב אמרגן איש שטח. אין בעיה עם הליקון כנען, אבל הוא חייב שטח". במה שאומר האמרגן יש היגיון: אייל גולן נמצא לצידו של בני פרץ, שלומי שבת עם בני מנשה, ליאור נרקיס עם יוסי גנגינה וכו'. "דודו חייב לקחת מנהל למרות שזה יעלה לו, הוא לא יכול לבנות על עופר מנחם שיש לו עשרות זמרים ועל מנהל שידביקו לו הליקון כנען", מספר אמרגן נוסף.

אחרי השיר "קצפת עם תות" האחרון שהוציא אהרון בהפקתו נראה כי אהרון לקח ברצינות את הפרידה ממלכא והמהלך עם 'הליקון כנען' הוא המהלך המשמעותיי הראשון בתחילתה של דרך חדשה שאהרון נכנס אליה. עופר מנחם בשם דודו אהרון בתגובה: "אנחנו בתקופה של פגישות עם מספר גורמים, עוד אין החלטה כזו או אחרת וברגע שכן תהיה אז נוציא הודעה מסודרת. כרגע אין עדיין החלטה מבין ההצעות הרבות שעל הפרק". תגובתו של מיקי דה-פז, הבעלים של 'הליקון כנען': "אין לי מה לספר לך בנושא הזה, כשיהיה אשמח לספר". אייל מלכא לא מעוניין להגיב.