נוי אלוש ודור דקל, צמד "חובבי ציון", חוזרים לעניינים אחרי שנה וחצי של היפרדות. לפני שנתיים הם קרעו למדינה את הצורה עם "רוצה בנות" והיום הם משחררים פצצה חדשה בשם "פורנו", שיר שכמו נכתב במיוחד עבור כל הזכרים המשועממים מגיל 16 ומעלה שיש להם חיבור רשת מהיר.

אלוש אחראי למילים וללחן ודקל להפקה המוזיקלית וכבר מהצלילים הראשונים ניתן לזהות את הסאונד המיוחד של הצמד. "פורנו", אומרים ה"חובבים", הוא טעימה ראשונה מתוך החומרים החדשים שלהם שישוחררו במהלך החודשים הקרובים, ויכללו, כך הם מבטיחים, גם שיתופי פעולה מפתיעים ביותר עם אומנים ישראליים בולטים.

אז מה עבר עליהם בשנתיים האחרונות? אחרי "רוצה בנות" הוציאו "חובבי ציון" את השיר "קואורדינציה" שהצליח פחות, את "הקיץ בא/רוצה מזגן" ורמיקס ל"נוסע רחוק" של אדם. אז לקחו הפסקה אחד מהשני והתמקדו בפרויקטים אישיים. אלוש כמפיק מוזיקלי, כותב ומלחין ("דאבל קאסט - דו דו דו", "מעיין – זה לא קל", "ליבני בוי") ודקל כרמיקסר ודיג'יי מבוקש (רונית ראסטה- "דבש", ירדנה ארזי – "עוד נגיע", שירי מיימון - "כשהלכת").

אולם כמו שקורה בלא מעט צמדים ולהקות נדמה שכוחם יחד חזק יותר מאשר בנפרד ולכן שיתוף הפעולה החוזר שלהם היה מתבקש.

"פורנו"

כל היום יושב מול המסך / מחכה שעות שיטען הדף / הסרטון הזה כבד כל כך / ואין לי מה לראות המוח כבר נטרף

מחפש מה לעשות עד שיטען / וואלה אין לי רעיון חוץ מלעשן

פזמון: פורנו / אני כל היום צופה בפורנו / את בשבילי היית רק פרומו / לעולם מושלם / פורנו / כולם חושבים שאני הומו / יושב בחדר כל היומו / חופשי ומשוחרר

קם בבוקר ופותח מייל / התיבה ריקה מקבל רק ספאם / גם בפייסבוק שקט ודממה / חוץ מעוד יח"צן, מזמין למסיבה

מחפש מה לעשות משהו מעניין / וואלה אין לי רעיון חוץ מלאונן

פזמון: פורנו...

אנאלי סתם בנאלי / וגם נמאס לי מאוראלי / בעצם מה שהכי בא לי / זה חברה בשר ודם

פזמון: פורנו...