אין תמונה
גורילאז סאונד סיסטם

ההרכב המקורי של ה"גורילאז" בראשות דיימון אלברן ("בלר") הוציא לאחרונה את האלבום "Plastic Beach", הכולל את הלהיט "Stylo" עם הקליפ המדהים בהשתתפות ברוס וויליס. אלא של"גוריאלז" יש גם סאונד סיסטם - ארבעה חברי הרכב, שיגיעו לגני התערוכה בתל אביב ב-5 ביוני, להופעה שהיא למעשה מסיבה עם דיג'יי ווידיאו, המבוססת על עולם התוכן המצויר והמוזיקה של הרכב ה"גורילאז" המקורי. מחיר כרטיס לאירוע יעמוד על 225 ש"ח החל ממחר במשרדי "קסטל".

מפיק המופע הוא שוקי וייס, שמפיק גם את הופעתה ההיסטורית של להקת הפיקסיז, שתופיע ארבע ימים מאוחר יותר, ב-9 ביוני בגני התערוכה. וייס ממתג את שני המופעים תחת הכותרת "Pic.nic" ומבטיח הפתעות נוספות בהמשך.

"מסיבה של איש אחד" יחד עם "מתופף השנה באנגליה"

ה"גורליאז סאונד סיסטם" הופיעו עד כה בסיבובי הופעות בינלאומיים ובין היתר בשבוע האופנה של ברלין, בטקס פרסי ה- MTV ובשלל במות יוקרתיות. המופע מורכב ממסכי ענק בשלוש שכבות, מאחוריהם עומדת הלהקה כשהדיג'יי במרכז, התופים וה MC עם הפרקשן לצידיו. בקידמת הבמה מוצבים מסכי וידאו כך שהתוצאה הסופית היא שילוב של קטעי אנימציה המשולבים בצלליות ענק של ההרכב.

ארבעת חברי ההרכב הם: DJ Kofi - מיקסמאסטר אודיו ויזואלי מלונדון, Roland - קולנוען ואמן וויזואלי מברלין, אחראי על הויזואליה יוצאת הדופן של המופע, ובעבר סיפק את הויז'ואל למסיבות האפטר שואו של ההרכב המקורי ב"הארלם אפולו".

Remi Kabaka - תקליטן ונגן פרקשן, מכונה "מסיבה של איש אחד" ובזמנו החופשי מנהל גלריה לאמנות. Pauli - מתופף שזכה בפרס "מתופף השנה" באנגליה. מחזיק את חטיבת הקצב והכיף של ההרכב ואת התסרוקת הכי פאנקית בסביבה.