אחרי 7 שנים בהן היה חתום ולקח חלק בחברת ההפקות "ליאם הפקות" של אייל גולן, ל-mako נודע כי שדרן הרדיו ומנחה הטלוויזיה ירון אילן יעזוב בקרוב את החברה.

גורמים המעורים בפרטי הפרידה סיפרו כי מגיש הטלוויזיה והרדיו, אשר נחשב לאחד המגישים המובילים בז'אנר הים תיכוני, במיוחד תכניתו הפופולרית ב"רדיו ירושלים" ותכנית הטלוויזיה שלו בערוץ 24 החדש, הודיע לאחרונה על רצונו לעזוב את החברה וסיפר למקורביו כי הוא יוצא לדרך חדשה.

עוד סיפרו אותם גורמים כי אילן נפגש לאחרונה עם מספר מנהלים מובילים בתעשייה במטרה לסגור ניהול חדש לעסקיו. עזיבתו של אילן מצטרפת לשמות גדולים אחרים שעזבו בשנים האחרונות את חברת ההפקות של אייל גולן, וביניהם נסרין קדרי, איתי לוי, מושיק עפיה ורועי סנדלר.

אילן הגיש במהלך השנים מספר רב של תוכניות מוזיקה בערוצים השונים, ואת עיקר פרסומו עשה יחד עם התכנית המצליחה, "ריח מנטה", אותה הגיש עד שנת 2006 בערוץ 1 ובמקביל שודרה גם בערוץ 33.

מליאם הפקות נמסר בתגובה: "בהחלטה משותפת הוחלט כי ירון אילן ימשיך את פעילותיו בדרך עצמאית. ליאם הפקות ליוותה את ירון אילן משנת 2014 וחתומה על פרויקטים משמעותיים, שיתופי פעולה והצלחות גדולות במהלך הקריירה שלו. אייל גולן וירון אילן היו ויישארו חברים וכמובן ימשיכו לשתף פעולה בפרויקטים עתידים".