אחרי ארבע הופעות סולדאאוט בקיסריה בחודש יוני האחרון - אייל גולן בדרך למופע ענק וחד פעמי באצטדיון בלומפילד. ל-mako מוזיקה נודע כי גולן עובד בתקופה האחרונה על מופע גרנדיוזי במיוחד שייערך בקרוב באצטדיון שהפך לבית חם עבור אמנים ישראלים.

לפי גורמים שונים בתעשיית המוזיקה והבידור, אל המופע המדובר של גולן, להבדיל ממופעים קודמים בבלומפילד כמו אלה של עדן בן זקן או עדן חסון שנערכו לאחרונה - צפויים להגיע כ-30 אלף איש שימלאו את האצטדיון וישירו יחד עם הזמר שזכה אתמול בתואר נוסף: הזמר הכי מושמע ברדיו הישראלי בשנה האחרונה.

נושא המופע אגב, כך לפי אותם גורמים, צפוי להיות חגיגת 30 שנות קריירה לגולן, והמופע יכלול את מרבית השיריים מתחילת דרכו והעבודה לצד זאב נחמה ותמיר קליסקי ועד להיטיו האחרונים. מה עוד? הבמה עצמה תהיה "במה מתחלפת" ובכל פעם תואר בתאורה שונה ובעיצוב אחר.

כמו בכל מופע מסוג זה, גם כאן צפויים להתארח אמנים רבים שמלווים את אייל לאורך השנים, רק שהפעם, להבדיל מפעמים קודמות בהן התארח לרוב זמר אחד או שניים - גולן ואנשיו עובדים על אירוח של מספר זמרים, ואם לדייק אז בין חמישה לשישה זמרים שונים שיעלו לבמה ויבצעו איתו מספר שירים. 

חשוב כמובן לציין כי כל קיום המופע תלוי במצב התחלואה בישראל בכל הקשור לקורונה והתפשטות וריאנט דלתא, ובמידה ותהיה עלייה חדה בתחלואה ויוטלו מגבלות חדשות על הציבור - צפויים להיערך שינויים או דחייה של המופע.