נראה כי המלחמה הסמויה בין נציגת ישראל לאירוויזיון נועה קירל לבין הזמרת והשחקנית אנה זק עולה שלב. ל-mako נודע כי אנשיה של זק לא אהבו את הנוכחות של נועה באירוע הבוקר (שלישי) של יס. הם עד כדי כך לא אהבו שאמרו לאנשי yes "אנה לא מתראיינת כשנועה נמצאת".

כשכתבים ניסו בכל זאת לגשת אל כוכבת הפופ, זק ענתה בנימוס "אני לא מתראיינת". ובאמת נכון לרגע זה, בין שתי הזמרות לא הוחלפה מילה אחת או תמונה, וכל אחת בקצה אחר של המתחם בו נערך האירוע. זה לא קורה הרבה ששתי הזמרות מגיעות לאותו אירוע, אבל במקרה הזה נועה היא ה-פרזנטורית של החברה והסדרה של זק "לעוף על אנה" אמורה לעלות בקרוב ב-yes.

מי שעוקב אחרי הקריירה של השתיים כבר מכיר את המתיחות רבת השנים ביניהן, אבל לרוב הדברים נסגרו מתחת לפני השטח ולמעשה זו בין הפעמים הבודדות שאנחנו מקבלים אישור ליריבות בין השתיים, מהצד של זק לפחות.

זמן קצר לפני הדרמה באירוע, זק הספיקה להוציא את השיר "הודי" יחד עם מרגי, האקס של נועה. זו הפעם הראשונה שהשניים משתפים פעולה ובקליפ הם צמודים מאוד. 

מטעמה של אנה זק נמסר: "אנה זק לא התראיינה הבוקר כיוון שמחויבת לראיונות בעבור קידום הסינגל החדש שלה בו היא מארחת את מרגי 'הודי' - לכו לשמוע".