שרית חדד זאפה 10 (צילום: ענבל מור)
ראשונה גם בקריוקי. שרית חדד | צילום: ענבל מור

שרית חדד, גלי עטרי ונינט טייב הן הזמרות המבוקשות ביותר בתחום הקריוקי בשנה האחרונה בישראל, כך עולה מנתוני סקר שערכה חברת "שרים קריוקי", אחת החברות המובילות בתחום הקריוקי בישראל, לרגל יום האישה הבינלאומי.

מנתוני אתר המוזיקה שרית חדד, "זמרת העשור", מובילה את רשימת עשר הזמרות המושרות ביותר. בהפרש קטן אחרי חדד ניצבת גלי עטרי, שנייה בדירוג, ככל הנראה כתוצאה מריבוי הלהיטים שלה לאורך הקריירה וביניהם כמובן "הללויה", השיר איתו זכתה באירוויזיון בשנת 1979 עם להקת "חלב ודבש".

שלישית ברשית הזמרות הפופולריות בתחום הקריוקי ובאופן מעט מפתיע, היא נינט טייב, הזוכה המיתולוגית של העונה הראשונה ב"כוכב נולד". יש לשער כי גם מי ששר את "ים של דמעות" מבקש לשיר אותו עם נינט ולאו דווקא עם הביצוע המקורי של זהר ארגוב.

שמינית: רוני דלומי, תשיעית: דיאנה גולבי

מיד אחרי נינט ממשיך הדירוג עם עפרה חזה ז"ל (אין ערב קריוקי שמכבד את עצמו בלי "שיר הפרחה"), דנה אינטרנשיונל ("כנ"ל לגבי "דיווה"), מיכל אמדורסקי ("חייל שלי" היה ונשאר ה-להיט שלה ולצדו "רוק סתם") וריקי גל ("בני בני ילד רע").

במקום השמיני והתשיעי, בהתאמה, תמצאו את שתי הזוכות האחרונות של "כוכב נולד" - רוני דלומי ודיאנה גולבי. סוגרת את הרשימה דנה לפידות, שמתברר שהיא כוכבת-שטח לא קטנה.

אבי פטמן, מנכ"ל "שרים קריוקי": "על פי הבדיקה המקיפה שערכנו עולה כי שרית חדד היא מהזמרות האהובות ביותר. לאור תוצאות דירוג אלו ולרגל יום האשה הבינלאומי החלטנו לאפשר לציבור להוריד את הלהיטים של חדד ולהיטים נוספים במחירים מיוחדים".

הזמרות האהובות בקריוקי

1.    שרית חדד
2.    גלי עטרי
3.    נינט טייב
4.    עפרה חזה
5.    דנה אינטרנשיונל
6.    מיכל אמדורסקי
7.    ריקי גל
8.    רוני דלומי
9.     דיאנה גולבי
10.    דנה לפידות

>> גלי עטרי שרה עמיר בניון: "עזוב"