הביצוע של שי המבר ואדר כגן לשיר "תשע נשמות" בדו קרב הדואטים האחרון של "הכוכב הבא", גרם לשופטים להתמוגג והעניק להם ניצחון בשלב הדו קרב. היום (שישי) השניים התארחו בתוכנית של גלית ואילנית, סיפרו על החיבור שלהם לשיר המרגש וזכו לתגובה מיוצרות השיר, האחיות טלי ולירון כרקוקלי, שלא הצליחו להישאר אדישות לביצוע.

"היינו צריכות בערך 9,000 נשמות, כי מאוד התרגשנו", אמרה לירון, וטלי הוסיפה: "מעבר לזה שאתם שרים כל כך יפה, יש בכם משהו מאוד אותנטי ואני חושבת שזה אחד הדברים הכי חשובים שיש לאמן. אנחנו איתכם עד הסוף, מאמינות בכם ואוהבות אתכם". 

שי ואדר התרגשו מהמחווה של האחיות כרקוקלי, כשהאחרון ניסה להסביר כיצד הוא הצליח להתחבר לשיר שמדבר על פרידה על אף גילו הצעיר: "לפני שאני עולה להופיע, אני מתחבר לדבר הכי קרוב אליי כרגע ובאופן מאוד אינטנסיבי, כדי להתרכז ברגע הספציפי הזה ולתמצת את כל הרגש שלי לביצוע". 

בסיום, השניים התייחסו לשאיפותיהם להמשך החיים ובעיקר לעתידם המוזיקלי, לאור החשיפה הגדולה שהם מקבלים בתוכנית. "אני מקווה שהתוכנית תאפשר לי להמשיך לעשות מוזיקה", אמרה שי, "גם כלכלית וגם מבחינת קהל והופעות. אני כל כך אוהבת את זה, זה הדבר שלי בעולם. בא לי פשוט להמשיך לעשות את זה בלי סוף - לכתוב, לנגן, לשיר ולתת את מה שיש לי לתת".

אדר מבחינתו, מכוון גבוה ומקווה למנף את הרעב שנפתח לו בעקבות התוכנית: "ההתנסות על הבמה פתחה לי את התיאבון. תמיד ידעתי שיש בי איזה משהו כזה שרוצה לצאת, אבל הוא לא יודע אם זה הזמן ואם הוא מוכן. אני רואה את עצמי חזק במוזיקה עם חומרים שלי, דברים מקוריים. להיות כמה שיותר פעיל וחזק ולהגיד את מה שאני רוצה".