כנסיית השכל זאפה (צילום: טוני פיין, רשת ג')
יורם חזן, כנסיית השכל | צילום: טוני פיין, רשת ג'

פסטיבל  "גולדסטאר סאונד סיסטם" מציג השנה שלושה אמנים בכירים: אברהם טל, כנסיית השכל ודודו טסה שיופיעו ב-8/9/11 ביוני בזאפה אמפי שוני, פארק ז'בוטינסקי, בנימינה.

כנסיית הכל יערכו השקה חגיגית למופע הלייב החדש "קונצרט וידאו" עם האורח המיוחד מיכה שטרית, ביום חמישי , 9 ביוני. המופע החדש בליווי רביעיית כלי מיתר משלב את שירי האלבום החדש "שורות של אנשים" עם להיטי הלהקה מכל התקופות ("תגידי שטוב", "השיר מהגן", "ידיים למעלה", "למאיה יש אקדח"), מלווים בעבודת וידאו ארט בניצוחו של האמן המוערך רועי ניצן ("ואלס עם באשיר").

על "קונצרט וידאו" עבדו הכנסייה וניצן למעלה משישה חודשים והוא משלב בין ההשפעות האלקטרוניות של האלבום החדש "שורות של אנשים", הצליל החם והמוכר של הלהקה ועבודות הוידאו, שמעניקות פרשנות חדשה לשירים והופכות את המופע למפגן של צליל ותמונה.

אברהם טל עם גבע אלון; דודו טסה עם יהודית רביץ וברי סחרוף

אברהם טל שוני 4 (צילום: נועה מגר)
מארח את גבע אלון. אברהם טל | צילום: נועה מגר

אברהם טל חוגג למעלה מ-150 הופעות למופע "אורות" ויארח את גבע אלון ב יום רביעי, 8 ביוני. המופע כולל את שירי האלבום החדש ("אורות","מחוזקים לעולם", "אם את הולכת", סימן שהכול טוב") לצד להיטי אלבום הבכורה ("אדם צובר זכרונות", "פסטיבל" ועוד) וכן שירים מלהקת האם "שוטי הנבואה.

דודו טסה חוגג עשור של פעילות ויארח את ברי סחרוף ויהודית רביץ במוצ"ש, 1 ביוני. סחרוף ורביץ השתתפו באלבומו האחרון של טסה ויהיה זה המפגש הבימתי הראשון שלהם עמו. ברזומה של טסה שורה של להיטים: "לולה", "אני רץ", "מעליות", "בסוף מתרגלים להכל", פוג אל נחל", הלילה לא" ועוד, שיבוצעו במופע.

בדרך: הפצה עולמית לדודו טסה

כמו כן בימים אלה מקים טסה מגעים להפצה עולמית של אלבומו האחרון "דודו טסה והכוויתים", בו ביצע משיריהם של האחים אל כוואיתי דאוד וסאלח, סבו ואחי סבו, מגדולי המלחינים בעירק בתחילת המאה ה 20.

בשלושת המופעים: פתיחת דלתות: 20:00 תחילת מופע: 21:00. מחיר כרטיס: 129 ש"ח.

>> כרטיסים זוגיים לרוק עצמאות