להקת "נאג' חמאדי", המורכת מחמישה עיתונאים ואנשי תקשורת, תפתח את המופע של "אלן פרסונס פרוג'קט" ב-10 בפברואר 2015 בהיכל "מנורה מבטחים" (לשעבר היכל נוקיה) ביד אליהו בתל אביב. במסגרת המופע הפותח צפויים חברי "נאג' חמאדי" לבצע על הבמה ארבעה שירים לחימום הקהל.

"אנו נרגשים לחמם אגדת רוק כמו 'אלן פרסונס פרוג'קט'", אומרים חברי "נאג' חמאדי". "עבורנו זה כבוד ענק לעמוד על אותה במה עם האיש שעבד עם הביטלס ופינק פלויד ואנחנו מבטיחים לקהל הישראלי לחמם אותו בצורה הטובה ביותר".

"נאג' חמאדי היא הלהקה הישראלית התואמת ביותר"

מפיקי המופע של "אלן פרסונס פרוג'קט בישראל", אודי אפלבוים (Concerto) ומריו ארלובסקי (טאלנט הפקות) מסרו: "אנו שמחים על הבחירה המשותפת עם מפיקי המופע הבינלאומי של 'אלן פרסונס פרוג'קט'. להקת נאג' חמאדי מייצגת בעינינו את הלהקה הישראלית התואמת ביותר, ותפתח בצורה הטובה והמעניינת ביותר את המופע בישראל".

"נאג' חמאדי" היא להקת רוק הפועלת מזה כמה שנים, עם הסולן דרור פויר מעיתון "גלובס", הגיטריסט אור הלר מחדשות 10, הבסיסט אראל סג"ל מ"ערב חדש" בחינוכית (וכן רדיו ועיתונות), הקלידן דרור גלוברמן מ"קשת" ו-mako, והמתופף טל לזר שעובד ב"ישראל היום". בקרוב תוציא הלהקה את אלבומה השני, בהפקה מוזיקלית של ברוך בן יצחק, סולן וגיטריסט להקת "רוקפור". מהאלבום יצאו עד כה שני סינגלים, ביניהם "בדרך 3 (שיר לזלמן)".

אלן פרסונס, הופעה 5 (צילום: אלעד דיין)
טכנאי סאונד של הביטלס ופינק פלויד. אלן פרסונס | צילום: אלעד דיין