כבר פתחתנו שמפניה (נו טוב, פחית של XL) כשנודע לנו שמייג'ור לייזר יגיעו להופעה בישראל, אז תארו לכם מה קרה במשרד כששמענו שההופעה הזו הולכת להפוך לפסטיבל ענק שמארגנים XLIVE בשיתוף קבוצת בלוסטון. ב-13.9 יופיעו באמפי LIVE ראשון לציון, לצד מייג'ור, גם המון הרכבים ישראלים. מוכנים לרשימה? אליעד, אביאור מסלה, אורטגה, עידו B וצוקי, איזי, אקסום, דיג'יי בריינדד, סולג'יי, עדי אולמנסקי ופלד. אבל האורחת הלוהטת ביותר שתצטרף לכל הטירוף הזה היא אווה סימונס.

לחצו כאן לרכישת כרטיסים >> 

אווה סימונס הזמרת, המפיקה והדיג'יי ההולנדית, מוכרת לכם בעיקר בזכות הלהיט "Policeman" שבקע מכל זוג רמקולים בקיץ שעבר. היא התפרסמה לראשונה בשנת 2009 עם הצלחת הסינגל שלה "Silly Boy", ושנה אחר כך עם שיתוף הפעולה עם אפרוג'ק, "Take Over Control". אבל האמת היא שנכנסה לנו לראש לא מעט בזכות תספורת המוהק המטורפת שלה.

מייג'ור לייזר, שלושת מפיקי העל -דיפלו, וולש וג'יליוניר, יצרו יחד כבר 3 אלבומי אולפן, ובעיקר שיתפו פעולה עם האמנים הכי חמים בעולם, כמו ביונסה, ברונו מארס, פארל וויליאמס, אלי גולדינג, ואריאנה גרנדה. שיתוף הפעולה החדש שלהם, עם ג'סטין ביבר ומו (איתם שרה באחד הלהיטים הענקיים של השנים האחרונות, "Lean On", שהגיע קרוב למיליארד וחצי צפיות ביוטיוב), הפך כבר ללהיט קיץ היסטרי. ההופעות שלהם ידועות כיוצאות דופן בזכות אפקטים מיוחדים, להקה של רקדנים וסט תאורה מושקע.

כל זה קורה בחסות המותג XLIVE ובהפקת בלוסטון גרופ: שי מור יוסף וגיא בסר. XL משקה האנרגיה המוביל בישראל, המזוהה עם חיים אנרגטיים מהירים, מתחבר באופן טבעי לפסטיבל כחלק מהחיבור לעולם המוזיקה האלקטרונית ולאירועים המובילים את העולם הזה. מחירי הכרטיסים לפסטיבל נעים בין 175 ש"ח לדשא (מחיר מיוחד ללקוחות אקסל) 385 ש"ח לגולדן רינג.