הגיע השלב הזה בשנה בו אפשר להתחיל לספור את הימים עד לפסטיבל אינדינגב. פסטיבל האינדי המדברי יתקיים השנה בפעם התשיעית, וייארח שלושה ימים של מוזיקה ישראלית על שלל סוגיה וגווניה במצפה גבולות. השנה המתחם ייכלול ארבע במות ומאהל למוזיקה אלקטרונית שייארחו השנה מעל ל-90 הופעות שונות. אז שריינו את ימי חמישי, שישי ושבת ה-15-17 באוקטובר, כי אלו המופעים שצפויים להפוך את החול והחום המדבריים שווים כל רגע: 

עמיר לב, שי צברי, אביב גדג', קותימן והאורקסטרה, ועדת חריגים, הילה רוח, קין והבל 90210, Tiny Fingers, ג'יין בורדו, לולה מארש, Lucille Crew, עוזי נבון, יהוא ירון עם מארק אליהו, Red Axes, נגה ארז, המפשעות עם המסך הלבן, Ryley Walker (מופע חו"ל), Cherie and Ronne, תעני אסתר ועוד מופעים שיתפרסמו בהמשך.

מופע מיוחד נוסף שהפסטיבל יכלול השנה הוא דאב על הירח: מחווה לאלבום המופת של ברי סחרוף מ-1996 שבקרוב יציין 20 שנה לצאתו. המופע יכלול ביצועים של תומר יוסף, לירון עמרם, אקו (מ-Echo & Tito) ונוספים, בהפקתו של בנו הנדלר. 

וכמה יעלו הכרטיסים? כרטיס לכל ימי הפסטיבל עבור מבוגר יעלה 280 ש"ח במחיר מוזל ו-300 ש"ח במחיר המלא. כרטיס ליום חמישי בלבד יעלה 150 ש"ח. התשלום עבור ילדים עד גיל 11 עומד על 50 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים כעת באתר האינדינגב

כך זה נראה בשנה שעברה: