אין תמונה
רוקד כפרפר, עוקץ כדבורה. אנתוני בי

אנתוני בי הג'מייקני, מגדולי זמרי הרגאיי, יופיע בבארבי תל אביב ב-11 באוגוסט, בהפקה מיוחדת של הלייבל "שבק מיוזיק" ואפיקומן. במופע ישיק אנתוני בי את אלבומו החדש, אותו הפיקו פילוני וקירק הדג' (שב"ק מיוזיק, ו-kariang prod.). יגבה אותו הסאונד סיסטם של "איימאר סאונד", שיארחו את ספיישל: צ'ולו, נצ'י נצ', סולג'יי, בזוקה ופישי.

אנתוני בי נמנה היום עם גדולי כוכבי הרגאיי-דאנסהול לצד סיזלה, קייפלטון ובוג'ו באנטון. מדובר באחד הקולות היפים והחזקים שיצאו מג'מייקה, שמוכר גם כפרפורמר אנרגטי שמופיע בהלחה ברחבי העולם.

הקריירה של אנתוני בי כוללת 13 אלבומי סולו ולמעלה מ- 1000 סינגלים במהלך 14 השנים האחרונות. מבין להיטיו: Police, Raid the Barn, God above everything, Fire pon Rome, Mr.heartless – World a music - Heavy load - Water pumpe - Bun done sadom ואחרים.

מסעו המוזיקלי של אנתוני בי החל בכנסייה, בימים שעוד קראו לו קית' אנתוני בלייר ב Clarke's Town בג'מייקה. מאוחר יותר נחשף להשפעות של אוטיס רדינג ופיטר טוש.

ב- 1992 החל להטביע את חותמו במוזיקה הג'מאייקנית והוציא שורה של אלבומים מצליחים ומוערכים. במקביל הוציא את "Too Strong" יחד עם Sizzla. ב- 2002 הקים את הלייבל שלו Born Fire Records.