ככה מנצלים הצלחה: סאבלימינל וליאור פרחי התברגו לתוך היסטריית "האח הגדול" בזכות החושים העסקיים המפותחים של הראשון, והלהיט הגדול מלפני כמה שנים של השני. הכל התחיל כשיוסי בובליל שר את השיר של ליאור פרחי "תיזהר ממנה (היא כמו דבורה מיד עוקצת)" על שפת הבריכה בבית "האח הגדול". את השיר כתב והלחין במקור גלעד מסאמי (ביגי מ"הישראלים") לפרחי לפני כשבע שנים.

קובי "סאבלימינל" שמעוני קלט את ההזדמנות להביא את המכה, קנה ממסאמי את הזכויות על הלהיט והוציא גרסה מיוחדת עם פרחי. אחר כך הגיעו השניים לשיר את השיר בבית "האח הגדול" כחלק ממשימה בה היו צריכים הדיירים להתעלם מעצם קיומם. סאב ופרחי לא הסתפקו בשירה ונכנסו בכיף שלהם למטבח של הבית לטגן חביתות, כשהדיירת חגית "נוקמת" בהם ומתעטשת לפרחי לתוך המחבת.

בינתיים, מכל השירים שנוצרו בהשראת "האח הגדול" הפך "תיזהר ממנה" ללהיט המזוהה ביותר עם התוכנית, שמושמע בלי הפסקה בתחנות הרדיו. השבוע, תוך ימים ספורים מאז יצא השיר כינגל רשמי לרדיו, כבשו סאבלימינל ופרחי את המקום החמישי במצעד ההשמעות. הבוקר הגיעו השניים לתוכנית הבוקר "יום חדש" לחגוג את ההצלחה, להתראיין יחד עם הדייר המודח צבר גדיש ולספר מה הם באמת חושבים על דיירי הבית. שנאמר, שאפו.