חברת הכנסת רונית תירוש השתתפה לפני כשבועיים בהקלטת "שיר ערש", שיר התמיכה של חברי הכנסת ועמיר בניון למען לוחמי השייטת. וזה הגיוני, לאור העובדה שמחבר מילות השיר, הוא משה קלוגהופט, יועץ התקשורת של ח"כ תירוש.

עד כאן הכל טוב ויפה, אבל ח"כ תירוש החליטה שעצם הקלטת השיר לא מספיקה והחליטה לשכנע את הציבור להצביע עבור "שיר ערש" ב"פ0ינה לשיפואכם" של מצעד הפזמונים העברי של רשת ג'. "הצביעו במצעד לשיר התמיכה בשייטת, להצבעה במצעד - אנחנו שיר 19". כתבה הח"כית הנכבדה בדף הפייסבוק שלה.

אומנם, בניגוד לחברי כנסת אחרים שהמרחק ביניהם לבין שירה רחוק כמו המרחק בין הכנסת לעזה, ח"כ תירוש דווקא הוכיחה שהיא יודעת לשיר, אבל מכאן ועד לקריאה נרגשת להצבעה במצעד של רשת ג' כאחרונת הזמרות?

אין תמונה
הצביעו לי. רונית תירוש

אגב, תירוש לא לבד- גם ח"כ מירי רגב, ח"כ יריב לוין ותנועת "קדימה" בעניין קידום מאסיבי של השיר וההצבעות למצעד הפזמונים. מי שלא מבין על מה המהומה הוא יועץ התקשורת של הח"כית, משה קלוגהופט, שכזכור גם חיבר את השיר: "העלינו את השיר ביוטיוב עם בקשה של אנשים לצפות ולהעביר אותו כמה שיותר, כמו כן העלינו את השיר בפייסבוק, וביקשנו מכמה שיותר אנשים (פרטיים, אנשי ציבור ועוד - כל מי שיש לו פייסבוק) לעשות "שיתוף" לבקשת ההצבעה, גם בפייסבוק של רונית תירוש עשו 'שיתוף' לבקשה".

"כמו כן חברי כנסת שארגנו את השיר (יריב לוין מהליכוד למשל) הודיעו שהם יארגנו כמה שיותר אנשים כדי להצביע לשיר במצעד, וכן להפיץ את השיר בכלל ברשת דרך יוטיוב. בנוסף תרגמו את השיר לאנגלית על מנת להפיצו ברשת".

-אין לכם דברים יותר חשובים להתעסק בהם?
"הכל למען מטרה נעלה - לוחמי השייטת".

>> שירה גבריאלוב חתמה על הפצת אלבום והופעות בטורקיה