גלעד מסאמי - "ביגי" מצמד "הישראלים" - הוא אחד מכותבי להיטי הפופ המוצלחים בארץ. בעונה הראשונה של "האח הגדול" הוא שב והוכיח זאת, כשהלהיט "תיזהר ממנה", אותו כתב לליאור פרחי שבע שנים קודם לכן, הפך ל"מכת מדינה" בחסות יוסי בובליל וסאבלימינל, שקנה ממסמאי את הזכויות ועשה לו רמיקס.

עכשיו מסאמי משחק אותה עם עוד יציאה שקשורה ל"אח הגדול". מדובר בשיר "רד ממני מנחם", ששרה הזמרת אושרת, אליה הוא מצטרף בקטע ראפ. אושרת שרה את החרוז "תפסיק להיות כבר אלטע זאכען, מוכר לי מילים משוק הפשפשים, עושה לי הצגות כמו לילדים". מסאמי מצטרף בראפ עם הרבה הטיות למילה "חופר" ועוד פנינים. גם אם השיר לא נכתב בדיוק על מנחם בן, הרי שהוא מתאים כמו כפפה ליד לדמותו הגרוטסקית והמשעשעת של המשורר ומבקר הספרות מנחם בן "החופר" מ"האח הגדול VIP"

גלעד מסאמי שחור-לבן
האח הביגי. גלעד מסאמי | צילום:

"השיר נכתב לפני 4 שנים על ידי אלכס זיו, שעובד עם אושרת", מספר מסאמי. "הם פנו אליי לאחר ששמעו ש'תיזהר ממנה' הגיע דרכי אל בית 'האח הגדול'. שיפרתי את השיר ונכנסתי לדואט של שירה וראפ ויצא מהמם".

האם אושרת ומסאמי יוזמנו על ידי הפקת "האח הגדול" להיכנס לתוך הבית ולשיר למנחם בן ושאר הדיירים, כמו שקרה בעונה הקודמת עם ליאור פרחי, סאבלימינל ויוסי בובליל? את התשובה נדע בקרוב. אולי אפילו בקרוב מאוד.