"אני נושא עימי מסר של שלום בין ישראל לפלסטינים"- בדרך להופעה הערב בפארק הירקון, מבית לחם לתל אביב מקרטני מבקש ממנו לתת צ'אנס לשלום.

בפארק הירקון, סמוך למקום בו תיערך ההופעה עשרות כבר מחכים שירד הערב, החלום יתגשם ופול החיפושית הוותיקה יעלה לבימה. בצהריים פרצה במקום שריפה שעל פי החשד הוצתה על ידי גורמים שעדיין מתנגדים להופעה בארץ, או לפחות לתשומת הלב שהיא מקבלת.

החיפושית המזדקנת הגיע אמש לישראל והיום הוא הספיק לבקר בבית לחם, הוא פגש תלמידים בבית ספר, הצטלם עם מעריצים , בכנסיית המולד הוא דחה את הקולות שקוראים לו לוותר על המופע בישראל. מקרטני אמר שהוא לא מהווה צד בסכסוך, שהמוזיקה יכולה לאחד בין האנשים ושהוא מביא עימו מסר שלום בין הפלסטינים לבין ישראל. לא ברור כמה פלסטינים יגיעו למופע השלום אבל עבור מקרטני המסר עבר.

רשתות התקשרות הבינלאומיות מסקרות בדביקות את ביקורו של מקרת'ני בישראל הכותרות בסוכנויות הידיעות מכריזות - "הביטלמניה הגיע גם לישראל", או "מקרטני מנגן למען השלום בישראל". הבי בי סי טוען שמקרטני עומד באומץ מול דרישות של קיצונים יהודים ומוסלמים לא להופיע בארץ.

הגארדיאן הבריטי כותב - " האמת יוצאת אחרי ארבעים ושתיים שנה" בגוף הכתבה כתוב - ישראל לא רצתה שהנוער יתקלקל מהחיפושיות, עכשיו אחרי 42 שנה האמת לגבי ההערצה לחיפושיות יוצאת לאור".