היסטריית "האח הגדול" בעיצומה, עם 30% רייטינג פעמיים בשבוע ב"פריים טיים" של ערוץ 2, מה שמוביל את שועלי תעשיית הפופ המקומית אל המהלך הדי צפוי של לנסות לעלות על הגל. רבים רוצים לשחק אותה בובליל ולרכוב על תהילת הריאליטי אל עבר סניף הבנק הקרוב. ראשון היה גלעד מסאמי, "ביגי" מ"הישראלים", שלפני כמה שנים כתב והלחין את הלהיט "תיזהר ממנה", של ליאור פרחי, אותו הפך כוכב "האח הגדול" יוסי בובליל לרינגטון מצליח.

תזהר ממנה, היא כמו דבורה כשהיא עוקצת

מסאמי ופרחי הוציאו לפני כחודש גרסה מחודשת לשיר, אלא שבינתיים נכנס לתמונה מפיק הפופ הכי ממולח בשטח, קובי "סאבלימינל" שמעוני, שרכש ממסאמי את הזכויות על השיר, ומוציא אותו עכשיו מחדש. סאבלימינל לא עוצר בזה ולפי פרסומים טריים ישתתף בקרוב באחת המשימות של "האח הגדול". אחרי קק"ל, "אור ירוק", ניצולי השואה, משרד החינוך ו"בת 60" עם הגבעטרון, שהפך לשיר חגיגות ה 60 הרשמי, ממשיך סאבלימינל במגמה - ניצול הצלחה והצטרפות מתוחכמת למה שהכי לוהט כרגע ברמה הלאומית. שאפו.

בוקר טוב לדיירי האח הגדול

הזמר השני שמצטרף לחגיגה הוא שיקו חייק, מהמנוסים במוזיקה הים-תיכונית, שעליו היתה אומרת מרגול "ברנש רציני ביותר". חייק הולך נטו על התוכנית ועל דיירי הבית, המוכרים היום בכל בית, עם שיר שנקרא בפשטות "האח הגדול". "בוקר טוב" הוא שר לונסה ולשבלולון, לאדון ליאון, לשפרה, צבר, איתי, שי "תולי חתלתולי" וכמובן לעינב ויוסי בובליל. לרנין, הדיירת הערביה, הוא מקדיש קטע דרבוקות מיוחד בערבית פלוס מאהוול. אחסן. כבוד. חייק מהלל ישירות את "האח הגדול", ששופך כספים על הדיירים, כולל צ'ק של מליון שקל כפרס הגדול בסיום. השיר עצמו ים-תיכוני סטנדרטי, אבל חביב למדי.

המנון לדורבן שקולע בזמן

מי שמביא אותה בהארד-קור הוא שלומי חן, יצוא מצטיין של קרית שמונה, שמקדיש קטע דאנס-האוס מזרחי שלם, עם אפקט הווקודר ("רוצה בנות") השחוק, לאחד והיחיד, הדורבן שקולע בזמן, הלא הוא יוסי בובליל. הקטע הזה, שקורא לכולם לסמסם לאליל מאשקלון, יכול לרוץ חזק במועדונים ופארטיות של אותם חבר'ה שמדי שבוע שומרים בקנאות על הבובליל שעולה על הגריל, רק כדי שלא ילך הביתה חס וחלילה. אשקלון וקרית שמונה מעולם לא היו קרובות יותר.

הימור שלנו: זה רק הספתח. בפורים הקרוב ילדים יתחפשו לבובליל (כמו שהתחפשו בזמנו לעוזי כהן ולנחמן שי), ואחרי שהבובליל ירום הודו יזכה במקום הראשון ובמיליון שקלים הוא יזכה לכינוי "נינט של האח הגדול". תזכרו איפה קראתם את זה לראשונה.