עוקץ את סטטיק ושולח מסר מפויס לנתנאל? רון נשר התארח בשיר "חברים מזויפים" של הראפר שרק, כחלק מרילקסי איפי ששחרר בהפתעה ביום חמישי האחרון. רגע לפני שהבית של נשר בשיר מתחיל, נשמעת הודעה קולית שלו ששולבה בשיר ומרמזת כבר על העתיד לבוא: "אני כותב מה אני רוצה, אם אני צריך להחליף שורות אני לא נותן וורס, אני לא משנה בחיים שורות ואם זה לא טוב, תורידו ת'וורס לא קרה כלום".

במהלך הבית שלו נשר שר: "גורם לכולם לדבר על כולם לדבר, לחלקם לדבר לביצים / אני מזמן לא יורה פה חיצים באתי מזמן להוריד ת'ראשים [...] אתה רוצה לדבר על מה תרצה לדבר? / כדאי שתגיד ת'אמת לשופט יא מתוק למרות שת'ה רגיל לשקר".

הראפר ככל הנראה מתייחס לסרטון התגובה של סטטיק עם הביצה שעלה בטיקטוק שלו ("כל מה שקרה ועדיין לא הצליחו להזיז לי את ה..."), וכשמחברים את זה לשורה עם השופט, קשה שלא לחשוב על התביעה של סטטיק ונשר - כזכור, בשבוע שעבר פורסם שהשניים החליטו ללכת למגשר חיצוני. סטטיק, כידוע, בימים אלה בווילה בקיסריה מקליט את אלבום הבכורה שלו, תהיה תגובה לנשר באחד השירים?

לקראת סוף השיר, נשר טוען שהוא רוצה "לסיים את הבית הזה בחיוך ועם עוד שלושה מסרים", שככל הנראה מכוונים לנתנאל רודניצקי (בומרנג). "חבר אמיתי זה חבר שיהיה שם איתך גם ברגעים של ייסורים / אני ו*** נישאר חברים טובים לא משנה לי אתם רק צופים / למי שיש אח גדול לא צריך אח מזוייף וגם לא חברים מזוייפים".

השניים היו בקשר חברי ובזמן שנתנאל נכנס לבית האח, הראפר שחרר סינגל עם בית שלו. בסביבתו של נתנאל טענו שנשר "עשה את זה על דעת עצמו" - מה שגרם לו למחוק את השיר ולצאת נגד חברו שהשאיר לנהל לו את האינסטגרם: "עלית לו בחבר".

לעומת המקרה בשיר "שבור", שבו אפשר היה לשמוע את השם "אלה לי", הפעם נשר למד כנראה מטעויות וניסה להסתיר קצת יותר טוב, אבל אנחנו יכולים להישבע ששמענו את השם "בום", הכינוי של נתנאל בסצנת ההיפ הופ. כאמור, נראה שנשר מנסה להשאיר פתח לחברות עם נתנאל, עכשיו נשאר לשמוע את התגובה שלו.