ישראל בר-און מימש את הבטחתו לעמותת "לב אוהב", המסייעת לילדים בעלי צרכים מיוחדים, והקליט עבורה שיר, הנושא את שם העמותה וייצג אותה בפעילויותיה ההסברתיות. השיר, בהפקתו המוזיקלית של יוני בלוך , עשוי להופיע כ"שיר בונוס" באלבום הסולו הראשון של בר-און שיוקלט בקרוב, ויופק כולו על ידי בלוך. השירים לאלבום כבר כתובים ומולחנים ובימים אלה בוחרים מתוכם בר-און ובלוך את רשימת השירים הסופית.

"שרון איילון שפעילה בעמותה פנתה אלי ומיד הסכמתי", אומר בר-און. "לא חשבתי יותר מדי. בכיף שלי. אם אני יכול לעשת משהו במוזיקה שלי למען אותם ילדים אז למה לא. אני מזדהה עם הפעילות שלהם ורוצה לעזור לילדים שצריכים עזרה. העמותה לא היתה בעלת אמצעים לפני הקמפיין ולא היתה מוכרת לציבור. הניסיון כאן הוא לשדרג את השם שלהם, שיכירו ויתרמו, והנה הם כבר השיגו תורמים ובקרוב יתחיל קמפיין ברדיו ובטלוויזיה. בנוסף, ההכנסות מרינגטונים בחודש וחצי הראשון מיציאת השיר - הכל הולך אליהם. מעבר לזה אני מאמין שהמודעות אליהם עלתה ודווקא בתקופה כזו זה מאוד חשוב".

-מתי אתה נכנס להקלטות האלבום?
"ממש בקרוב. להקליט לא ייקח הרבה. אני כבר יודע מה הקו שלי ולא מתחיל מאפס, לא כמו כל אחד שיוצא מ'כוכב נולד'. כי לי היו שירים מלפני, תוך כדי ואחרי. הצרה שלי היא 'צרה של עשירים', צרה הפוכה. בינינו אנחנו הולכים מכות איזה שיר יהיה באלבום הראשון מה בשני. אומרים לי 'תירגע'. כי אני מוכן עם חומר לארבעה אלבומים ואנחנו רוצים להחליט מה יהיה עכשיו".

-"בדיוק כמו פעם" יהיה באלבום?
"יהיה אבל בגרסה אקוסטית. לא שמעו אותו עדיין בגרסה המתוקה, בלי כלום. באודישנים שמעו אבל חתכו אותי שם במילים ובאלבום סוף סוף תהיה הזדמנות לשמוע אותו בדיוק כמו שרציתי להציג אותו אם לא הייתי הולך ל'כוכב נולד'".

-ושאר השירים? באיזה סגנון?
"שאר השירים לא באותו סגנון. יוני בלוך אמר 'חשבתי שכל השירים יהיו באותו קו', אבל הוא הופתע כי יש כמה ז'אנרים, כל מני צבעים, זה לא אותו דבר כמו 'בדיוק כמו פעם', יש כאן זמר חדש לגלות".
חשבת על שיתוף פעולה עם אח שלך, שהוציא עם הלהקה שלו "וירג'יניה" סינגל בכורה?
"לא חשבתי על זה עדיין יכול להיות".

-מה עשית בחודשים שעברו מאז הגמר?
"היו הופעות של 'כוכב נולד' בכל הארץ. עכשיו נרגע קצת הקצב, אבל היה רצחני בהתחלה. יש לי קצת זמן לעבוד על האלבום, יותר ראש וכוח. בחנוכה אני מופיע בפסטיבל שירי הילדים, שוב הופעות רצחניות אבל זה בשביל הפרנוסה, צריך פרנוסה טובה".

-הגשמת את החלום?
"זה ברור. מה שחשוב זה שאני פה ושיש לי אלבום, ויהיה בסדר".