במאי הקרוב אביב גפן יעלה את "נשף רוק" בפעם השביעית בלייב פארק ראשון לציון. לקראת האירוע הגדול הוא משיק יחד עם חברת הטכנולוגיה רבי אינטראקטיב אפקט מציאות רבודה, שבעזרת המצלמה של פייסבוק יאפשר לקהל לייצר סטורי עם כמה מהלוקים הכי זכורים שלו לאורך השנים.

גיל רבי, מנכ"ל חברת הטכנולוגיה רבי אינטראקטיב, סיפר על הפרויקט: "אין אמן בישראל שמייצר בהופעות חוויה כל כך עוצמתית כמו אביב גפן. לכן, עם השקת מחלקת ה-AR שלנו, ידענו כי אנחנו חייבים להעצים את החוויה של הנשף גם בעולם הדיגיטלי. מידלנו בתלת מימד את סגנונות האיפור שהתחלפו עם השנים אצל אביב ושילבנו סאונדים ואפקטים מתוך הופעותיו. המשתמשים יכולים להחליף בין הסגנונות שהתחלפו עם השנים".

רשימת המופיעים באירוע כוללת את רוקפור, אורית שחף (היהודים), ברי סחרוף, גידי גוב ודני סנדרסון (כוורת), דני בסן ויזהר אשדות (תיסלם), ארקדי דוכין ומיכה שטרית (החברים של נטאשה), מיקיאגי ודודי לוי (נוער שוליים), זהבה בן ואדם. בנוסף, גפן יפתח מתחם מיוחד בו ישווקו מהדורות ויניל מיוחדות של אלבומיו הראשונים.

אביב גפן מסר: "אין לי מספיק מילים כדי לתאר כמה אני נרגש להכריז על נשף רוק 7, שהשנה עומד בסימן 70 שנה למוזיקה הישראלית. ניתנה לי הזדמנות גדולה לחלוק כבוד לגיבורי המוזיקה בישראל ולאור הצלחת האירועים הקודמים, החלטתי הפעם להגיע ללייב- פארק בראשון לציון כדי לאפשר לעוד אנשים לחוות את הערב הזה יחד איתנו ב-5.5". ניתן לרכוש כרטיסים למופע דרך האתר.