הכוכב הלבן (צילום: יח"צ)
"למדנו משהו על החיים". הכוכב הלבן | צילום: יח"צ

שבע שנים אחרי שהוציאו את אלבום הבכורה "טיול בחינם", בהפקתו המוזיקלית של ברי סחרוף, חוזרים הראל חסון ויאיר עזר, הגרעין היוצר-מבצע של ההרכב "הכוכב הלבן", לפעילות מלאה. 

אלבום חדש שלהם יוקלט בחודשים הקרובים, עם הרכב נגנים הכולל את דולב סלומון בבס, בן בן ברוך בקלידים ועצמון אברהמי בתופים.

במוצאי שבת הקרובה (13/9) יקיימו "הכוכב הלבן" הופעה ראשונה במועדון בארבי בתל אביב, בה יבצעו ממיטב שירי האלבום הראשון, לצד חומרים חדשים המיועדים לאלבומם החדש וקטעים שנכתבו במהלך השנים ומעולם לא תועדו.

"לא היה רגע בו חשבנו להפסיק לגמרי לעשות מוזיקה", מבהיר הראל חסון. "בשבע השנים האלה התחתנו, הקמנו משפחות, למדנו משהו על החיים. שירים חדשים נכתבו כל הזמן, ומדובר בהמון חומרים מתוכם נגבש את האלבום השני. בסופו של דבר, קהל שיגיע להופעה יקבל אותו 'כוכב לבן'. לא עברנו מהפך מעבר לעובדה שאנחנו בוגרים יותר, מנוסים יותר ומגובשים יותר".

-אתם מאמינים שקהל זוכר את "הכוכב הלבן", או שזו התחלה מאפס?
"זה בטח לא להתחיל מאפס, כי את מה שעשינו אי אפשר למחוק. את 'טיול בחינם' למשל הרבה אנשים זוכרים ואוהבים, ויש לנו עוד המון מה להציע. אם הכל יתנהל כמו שאנחנו מקווים, בקרוב נתחיל הקלטות ופשוט נמשיך מאיפה שהפסקנו".

-בזמנו השוו אתכם ל"כנסיית השכל". יש סיכוי שתחתמו כמוהם בלייבל "בארבי רקורדס"?
"נקיים בבארבי את ההופעה הראשונה, ושאול מזרחי הבעלים של המועדון עוזר לנו להתארגן על החזרה לבמה, אבל עוד לא נסגר שום דבר עם אף אחד. אחרי שנתחיל להופיע בצורה מסודרת נחליט מה הלאה".