אין תמונה
סינדרום ירושלים. מייסי גריי

זמרת הפאנקי-סול מייסי גריי תופיע ביום הסטודנט בירושלים בלילה שבין 20 ל-21 במאי, במסגרת אירועי "סינדרום ירושלים - לילה לבן", שמפיקה אגודת הסטודנטים יחד עם חברת ההפקות "2b vibes".

בנוסף תופיע באותו הלילה באירוע שורה מכובדת ביותר של אמנים: יהודית רביץ תארחתאת עלמה זהר, הפרויקט של עידן רייכל, גבע אלון יארח את יעל דקלבאום, מארש דונדורמה ומופע זריחה של שלום חנוך.

מייסי גריי תגיע להופעה החד-פעמית באירוע היישר מארצות הברית. היא הופיעה בארץ לאחרונה באוגוסט 2008 בשתי הופעות שחלק מהכנסותיהן נתרמו לנפגעי הוריקן "קתרינה". אחרי שפרצה לפני כעשר שנים עם הלהיטים "I try" ו-"Still" ואלבום הבכורה "On how life is" ואף הופיעה בישראל רגע לפני ההצלחה העולמית, ידעה גריי כמה שנים של יובש ואלבומים כושלים. היא חזרה ב-2007 עם האלבום "Big", שהופק על ידי וויל.איי.אמ. מהבלאק אייד פיז וכלל דואטים עם ג'סטין טימברלייק ונטלי קול, אלבום שכשמו החזיר אותה בגדול לעניינים.

מייסי גריי גם בקולנוע

במקביל לקריירת השירה פיתחה גריי קריירת משחק מרשימה והשתתפה בסרטים כמו "יום אימונים מסוכן" לצד דנזל וושינגטון, "מת לצעוק 3" ו"דומינו" עם קיירה נייטלי. במקביל הופיעו שיריה בפסי הקול של סרטים כמו "שעת שיא 2", "חיוך של מונה ליזה", "8 מייל", "שיקאגו" ו"דז'ה וו". בנוסף יצרה גריי קוי ביגוד לנשים וגברים. הפרויקט האחרון שלה בתחום העיצוב היה קו ל"נשים שופעות". לפני כשנתיים פתחה גריי בית ספר למוסיקה ברובע האומנים בצפון הוליווד.

ל"לילה הלבן" בירושלים יקדמו שלושה ימים של אירועים בכל רחבי העיר, שמארגנת האגודה יחד עם עיריית ירושלים. בתכנון: אמנים צעירים יופיעו ברחבי העיר עם מיצגים, וידאו ארט, פרפורמנס, מוסיקה, מחול.

ובנוסף - מסיבות ענק, סיורים סביב "הטרוף הירושלמי", שווקים וירידי חוצות במרכז העיר, שירה בציבור, סלסה בכיכר, 31 פאבים עם הנחות מיוחדות לבאי האירוע ועוד.