דיוויד גואטה וטייסטו, שניים מהשמות הגדולים בעולם, יופיעו בישראל. השניים יופיעו באירוע של חברת הפינטק רפיד, ששוויה מוערך בסכום שבין 8 ל-10 מיליארד דולר שהחליטה השנה להרים לעובדיה הפקה שתגרום להם לשכוח את הקורונה.

גורמים המעורים בפרטים סיפרו לmako מוזיקה כי האירוע המדובר ייערך בלילה שבין רביעי לחמישי. תחילה יגיעו המוזמנים לגג בנייני עזריאלי בתל אביב שם תיערך מסיבה עם דיג'ייז מקומיים, אלכוהול ואוכל והפעלות נוספות. אחר כך יעברו העובדים לביתן 1 שם תתחיל המסיבה הענקית בה יופיעו גואטה וטייסטו (אם לא יהיו שינויים דרמטיים בתחלואה ובהנחיות הקורונה)

אותם גורמים אומרים כי בחברה החליטו שהעובדים עברו תקופה קשה בגלל הקורונה ולכן החליטו לפנק אותם במסיבה שלא נראתה כמותה בשנים האחרונות.  לפי הערכות בתעשיית המוזיקה עלות הבאתם של השניים מוערכת בכ-2 מיליון יורו. עלות המסיבה כולה מוערכת במיליוני יורו. 

טייסטו או בשמו האמיתי טייס מק'יל ורווסט, ממוקם במקום ה-16 ברשימת 100 הדיג'ייז המובילים של המגזין DJMAG לשנת 2020. הוא החל את הקריירה ב-1994 ונחשב בעיניי רבים כדיג'יי הגדול והחשוב ביותר בהיסטוריה של המוזיקה האלקטרונית. בסקר שנערך במגזין הנחשב "MIXMAG", נבחר טייסטו ברוב קולות לדיג'יי הגדול בהיסטוריה כשהוא גובר על שמות כמו ריצ'י הוטין, קרל קוקס, סוון וואט ופול ואן דייק.

גם במגזין "Rolling Stones" זכה במקום הראשון במצעד "25 הדיג'ייז ששולטים בעולם". אחרי שנה מוצלחת, הוא צפוי לעלות משמעותית בדירוג השנה, כשרבים מאמינים כי הוא צפוי לכבוש שוב את הפסגה. טייסטו הופיע לישראל בפעם האחרונה ב-2019, במתחם האקספו. 

דיוויד גואטה, שמממוקם במקום הראשון ברשימת 100 הדיג'ייז המובילים של המגזין הנחשב DJMAG נחשב גם לאחד המפיקים הגדולים ביותר בפופ בעשור האחרון. הוא שיתף פעולה עם שמות ענק כמו סיה, ג'סטין ביבר, ניקי מינאז' ועוד. גואטה נחשב לאחד החלוצים של ז'אנר ה-EDM, שכבש את העולם בחציו הראשון של העשור.

בחברת ראפיד הכחישו את הפרטים