כרקוקלי - נסיכת הקלאב

כמה אנחנו אוהבים את לירון וטלי כרקוקלי? תשמעו סיפור: "כשהיינו קטנות הבילוי המשפחתי שלנו היה הנסיעה השנתית לקלאב הוטל טבריה. כל השנה חיכינו לרגע שבו אבא יכריז על הנסיעה ונהפוך את הסובארו שלו לאוהל בובות מטורף. במלון עצמו התקיימה כל שנה תחרות "נסיכת הקלאב", בה היה צריך להפגין שלל כישרונות כדי לזכות בתואר והמנצחת של התחרות הייתה זוכה במילקשייק אחד ענק לכל המשפחה בלובי של המלון. כל מי שהיה במלון ידע שאנחנו נסיכות הקלאב, ולא משנה מאיפה הגענו - נסיכת הקלאב זה משהו שמגיע מבפנים, בחיים ככלל וביומיום בפרט". ועכשיו? פשוט תשימו עין ואוזן.

איתי לוי - אני כבר לא בך

בזמן שאנחנו סופרים טיפות סערה, איתי לוי מקפץ לו בימים אלה בין מיאמי, ניו יורק ולוס אנגל'ס, מבלה עם מרי ג'יי בלייג' ואל.אל קול ג'יי, אבל לא שוכח את הקהל שלו בארץ. מה זה אומר? שיר חדש כמובן, אותו הוא שחרר מוקדם יותר השבוע ומוכיח את מעמדו כאחד הזמרים הבולטים היום בישראל אחרי שהתברג בזריזות בראש רשימת השירים הכי נצפים ביוטיוב. את השיר החדש כתבו והלחינו תמר יהלומי ויונתן קלימי, כנראה צמד היוצרים הכי פעיל היום בארץ, שאמונים גם על ההפקה המוזיקלית.

אייל גולן - דפוק עם תעודות

בפעם האחרונה שאייל גולן ורון ביטון נכנסו לאולפן הם יצאו ממנו עם "וי כחול", השיר שהפך מהר מאוד ליורש של "מועבט", וסימן את השתלטות הטכנו על הפופ הים תיכוני. הפעם השניים החליטו להכניס לאולפן גם את סתיו בגר, מי שהביא לעולם את "טוי" יחד עם דורון מדלי, ויצאו ממנו עם השיר החדש, שזכה לשם קצת יוצא דופן, עליו סיפרנו לכם כאן לראשונה בשבוע שעבר. להיט נולד? תשפטו בעצמכם. 

זהבה בן זקן: האיחוד

שתיים מהזמרות המובילות והמצליחות בישראל חוברות לשיתוף פעולה היסטרי לקראת פסטיבל "וונדר נייטס", ומוציאות גרסת משאפ מיוחדת ללהיטים "טיפת מזל" ו"לזאת שניצחה", בעיבוד והפקה מוזיקלית של גיא דאן. במקרה של זהבה ועדן, באמת שאין צורך להכביר במילים, ולמרות שמדובר בשני שירים מוכרים בכל בית בישראל, הגרסה החדשה הזאת הולכת להכניס בכם חיים חדשים.

.

הראל מויאל - צ'רלי

16 שנים עברו מאז כבש הראל מויאל את המקום הראשון על במת "כוכב נולד", הפך לאחד הזמרים הבולטים בישראל, לקח אחורה פנה, נעלם לתקופה, וכעת הוא יוצא לדרך חדשה ומשחרר שיר חדש ומפתיע. הסינגל החדש, "צ'רלי", מביא צד אחר מזה שהכרנו של מויאל, עטוף בסגנון אלקטרוני אתני עם נגיעות ים תיכוניות, ולדברי מויאל, "צ'רלי" הוא שיר ראשון מיני רבים שעתידים לצאת בסגנון "חדשני ומיוחד".  

 

שלומי סרנגה - Gia Mena

כמה התגעגענו לשמוע את סרנגה שר ביוונית? מספיק כדי לשבור צלחת ברגע שהגיע אלינו השיר החדש הזה, שהוא למעשה גרסה אלקטרונית וקצת אחרת לשיר Gia Mena ("בשבילי" ביוונית), שיר שהיה ללהיט ענק ביוון, וכרגיל מדגיש את קולו העמוק של סרנגה ששוב מפליא כאן ביכולותיו הווקאליות הייחודיות שלו.

ללי - יוצא לי דפוק

את ללי (קולישקין) אנחנו מניחים שרבים מכם זוכרים מ"הכוכב הבא", שם הפכה לאחת המתמודדות הבולטות בעונה השביעית (בה זכתה עדן אלנה) והודחה בשלב חצי הגמר. למרות זאת, ללי לא עוצרת, והשבוע היא משחררת סינגל חדש אותו יצרה יחד עם שי פינטו, וכמו שהיא אוהבת להגדיר את עצמה ובכלל, גם השיר החדש משלב בין "פופ, ארנ'בי וקצת מוזיקה מהבית, קווקז".

(צילום אייל גולן ודניאל גרינברג: אור גפן)