ריטה אלבום זהב (צילום: יוסי צבקר,  יחסי ציבור )
זמרת זהב. ריטה מקבלת "אלבום זהב" על "השמחות שלי" | צילום: יוסי צבקר, יחסי ציבור

מתברר שריטה היתה ונשארה זמרת גדולה. כעת היא רושמת הישג יפה עם אלבומה המצוין "השמחות שלי", האלבום עם השירים בפרסית, שהגיע למכירות בהיקף של "אלבום זהב" על מכירת למעלה מ-20 אלף עותקים. את "אלבום הזהב" קיבלה ריטה היום מידיה של פנינה אדרי (אן.אמ.סי).

במקביל מוציאה ריטה מתוך האלבום את הסינגל "את כתפיך", שיר אותו תרגמה המשוררת והפזמונאית צרויה להב מפרסית, וגם הוא זכה לעיבוד והפקה מוזיקלית של עמי רייס ורן אלמליח מ"כנסיית השכל" (איתם הופיעה ריטה בסיבוב ההופעות הקודם שלה).

כמו כן הכריזה ריטה רשמית על סיבוב ההופעות "השמחות שלי" שיתחיל בחודש הבא. המופע ישלב בין שירי השמחות הפרסיים של האלבום החדש לבין מיטב הלהיטים של ריטה, שצפויים לזכות לעיבודים חדשים של עמי רייס, בהרכב של 9 נגנים, ביניהם מארק אליהו.

"המופע הוא חגיגה צבעונית של צלילים וגוונים, המתמזגים זה בזה ויוצרים חוויה מרגשת ומרקידה", מבטיחה ריטה. "אני משלבת במופע חומרים מהאלבום החדש, לצד השירים שקיבלו עיבוד מוזיקלי עשיר וחם שמחבר אותם להוויית האלבום החדש".

ריטה אלבום זהב (צילום: יוסי צבקר,  יחסי ציבור )
ריטה מקבלת "אלבום זהב" מפנינה אדרי | צילום: יוסי צבקר, יחסי ציבור
ריטה תופיע בחודש פברואר בהאנגר 11 נמל תל אביב (4.2, 22.2, 23.2) בקיבוץ יגור (10.2), תיאטרון ירושלים (25.2), ובחודש מרץ: קריית מוצקין (2.3), ראשון לציון (3.3), באר שבע (8.3) ופתח תקווה (17.3).
ריטה אלבום זהב (צילום: יוסי צבקר,  יחסי ציבור )
יוצאת להופעות. ריטה מקבל אלבום זהב | צילום: יוסי צבקר, יחסי ציבור

>> ג'ולייטה מועמדת לאירוויזיון