שיתוף הפעולה של המפיק שוקי וייס וחברת "פלאפון" העניק ללקוחות החברה הנחה של 100 שקלים להופעה של הרולינג סטונס בישראל. כעת הוחלט להמשיך את החיבור גם להופעות פסטיבל "רוקנ'רולר" שיתקיימו בשבוע הבא (17-18 ביוני) באיצטדיון בלומפילד, שם יופיעו בערב הראשון הפיקסיז, UBK ו-"The Hives" ובערב השני סאונדגארדן, גוגול בורדלו ו"אלישע בנאי ו-40 השודדים".

"פלאפון" מעניקה החל מהיום ועד גמר המלאי הנחה ייחודית בגובה של 200 שקלים ללקוחותיה לרכישת כרטיסים לפסטיבל. ההנחה היא בעיקר לכרטיסים היקרים יותר, מבין מגוון האפשרויות והמחירים שמוצעים לפסטיבל:

כרטיס זוגי להופעה בודדת:
כרטיס VIP- מחיר זוג כרטיסים ב-1500 (במקום 1700)
כרטיס יציע מערבי רמה 1- מחיר זוג כרטיסים ב-580 (במקום 780)

כרטיס יחיד משולב ל-2 ההופעות:
כרטיס VIP- כרטיס ב-1500 (במקום 1700)
כרטיס יציע מערבי רמה 1- כרטיס ב-580 (במקום 780)
כרטיס ZONE B- כרטיס ב 460 (במקום במקום 660).

אופן קבלת ההנחה - לקוחות "פלאפון" נכנסים לעמוד המפורסם באתר הבית של החברה, מזינים את מספר הטלפוןמשלהם ומקבלים קוד קופון הנחה ב- SMS. באמצעות קופון זה ניתן להזמין כרטיסים בהנחה באתר EVENTIM.

האם צפויה מחאה של מעריצים שכבר הרדימו ורכשו כרטיסים במחיר מלא? זאת נדע בימים הקרובים. האם בעקבות ההנחות המשמעותיות שצצו בהופעות בקיץ הזה, וביניהן בפסטיבל "רוקנ'רולה" יפסיק הקהל המקומי להביע אמון במחירים הראשוניים שמתפרסמים, וימתין עד לכמה ימים לפני כל מופע כדי לרכוש, בציפיה להנחה? זאת נדע כנראה בחודשים הקרובים. האם המפיקים צריכים, אולי, לשנות כיוון ולחשוב על "מכירה מוקדמת-מוזלת תחילה"? הכדור בידיים שלהם.

סאונדגארדן, קים ת'ייל, כריס קורנל (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
הנחה על הקורנל. סאונדגארדן | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL