ניק קרשאו היום, Nik Kershaw (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
בוטל. ניק קרשאו | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

יש גיבורי עבר שממלאים את איצטדיון רמת-גן ומוכרים עשרות אלפי כרטיסים תוך פחות מיממה כמו לאונרד כהן, יש כאלה שמופיעים על ספינת נופש כמו סנדרה או סמנתה פוקס, ויש כאלה שלא מגיעים אפילו לזה.

שלוש הופעותיו של הזמר וכוכב האייטיז ניק קרשאו, שהיו אמורות להתקיים בישראל בסוכות, בוטלו. הסיבות לביטול טרם נודעו, אולם ידוע כי במשרד הכרטיסים ששיווק את ההופעה בארץ מתקיימת הבוקר ישיבה דחופה בעניין.

ניק קרשאו, מגיבורי הפופ האהובים ביותר על דור האייטיז, היה אמור להופיע במועדון הרידינג 3 בתל אביב ב-6 וב-7 באוקטובר ולמחרת, ב-8 באוקטובר, באמפי שוני בבנימינה. בשונה מגיבורי אייטיז אחרים כמו פול יאנג ו"אייר סופליי" נקבעו הופעותיו של קרשאו בישראל אחרי אחד הקייצים העמוסים ביותר שידע שוק ההופעות מחו"ל בארץ.

הקיץ האחרון כלל כזכור הופעות של מדונה, ליידי גאגא, דפש מוד ועוד רבים. לאור זאת, ייתכן כי הסיבה לביטול היא חוסר מוטיבציה או יכולת כלכלית של הקהל לרכוש כרטיסים להופעות של קרשאו.

כך או אחרת נשארים הבוקר כמה מאות לבבות שבורים של בנות ובני ישראל, שחפצו לשיר עם אלילם את המנוני גיל ההתבגרות האבודים ההם, כמו "I Won't Let The Sun Go Down On Me", ביום בו השמש שוקעת על שלוש ההופעות של קרשאו בארץ.