מלכת הפופ והנציגה שלנו באירוויזיון, נועה קירל, לא מבזבזת זמן ובחמישי האחרון כבר ביצעה חלק מ"יוניקורן", שנחשף לילה לפני כן באילת, במסיבת פורים של טום באום בתל אביב. מאז שנועה הוציאה את השיר הוא השיג מספרים יפים מאוד בספוטיפיי ויוטיוב, והנציגה הבריטית אפילו הודתה שהיא מאוהבת בה.

@gilmishali7 לא מחכה ל #eurovision2023 : כש #נועהקירל החליטה לבצע קטע מ #יוניקורן #4you #פוריו #foryou #viral ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

אילן פלד שר ומוחא

נסרין קדרי ואילן פלד ביצעו אמש (שבת) את השיר המשותף שלהם Liberte (שנחשף לראשונה ב-mako) באקספו תל אביב. מעבר לשואו של השניים, מה שתפס את העין של כולם היה הג'קט של פלד עם הכיתוב: "להתנגד לדיקטטורה, חובה", הסלוגן של המוחים נגד התוכנית המשפטית. כל זה בזמן ההפגנות בתל אביב, כמובן.

@gilmishali7 כש #אילןפלד עלה לבמה לביצוע דואט עם #נסריןקדרי במסיבה של #עופרניסים כשהוא לובש ג'קט שעליו הכיתוב: "להתנגד לדיקטטורה חובה" #viral #foryou #פוריו #4you ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי
 

מאיה דדון וטום באום חוגגות פורים

כפי שפורסם לראשונה ב-mako, מאיה דדון טום באום הוציאו את שיתוף הפעולה שלהם "למה מה", שנכתב עלי ידי רון ביטון, טום באום, עידו נצר, עמית מרדכי ומור שלומוביץ. השניים צילמו לשיר קליפ אליו גויס כוכב "הישרדות" טל מורד.

הפורים של "מה קשור"

ואם במסיבות פורים עסקינן: שלישיית "מה קשור", ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף, הקפיצו את הקהל במסיבת הפורים של מסעדת הסוהו בראשון לציון.

@gilmishali7 חגיגות פורים: #מהקשור על הבמה במסיבה של מסעדה הסוהו בראשון לציון #4you #פוריו #foryou #viral ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

אודיה עם סינגל חדש

אודיה לא עוצרת וממשיכה להוציא שירים בזה אחר זה. הבוקר היא הוציאה את "רק אותך אהבתי", שכתבה יחד עם תמר יהלומי. לפני כן הספיקה להוציא את "החיים שלי אחרייך" ו"האמת" עם רואי אדם.

ישי לוי ועילי בוטנר

עילי בוטנר וישי לוי משתפים פעולה לראשונה בשיר "איתך עד סוף הזמן", שכתבה נועה גולנדסקי והלחין בוטנר. לא צריך להיות בקיא באילן היוחסין של הזמר הים-תיכוני לדורותיו, כדי לדעת שישי לוי הוא אחד מאבות המזון של הז׳אנר", מסר לתקשורת בוטנר, "ואחד האנשים אשר במו קולם ושיריהם עיצבו אותו. ים תיכוני, או לא, מבחינתי אין הרבה זמרים בשיעור קומה שכזה. כאלה היודעים להעניק לכל הברה בטקסט יחס מיוחד, ולכל תו הטעמה ודגש משלו".

אברהם טל מציג: אברהם

אברהם טל משחרר הבוקר את "אחד", EP חדש שהופק, הולחן ונכתב כולו על ידיו. הפרויקט כולל ארבעה שירים "כל הזמן שנעלם", "להבין אותך", "אברהם" ו"קח עוד נשימה". האיפי כולל שלושה קליפים שנעשו באמצעות בינה מלאכותית (AI).