הפליינג בייבי, גבע אלון, איסר טננבאום, גדי אלטמן (צילום: מיכל שני)
הפליינג בייבי: איסר טננבאום, גדי אלטמן, גבע אלון | צילום: מיכל שני

להקת ה"פליינג בייבי" (The Flying Baby), סופר-גרופ הכוללת את  גבע אלון (גיטרה) גדי אלטמן ("כוח ראסטה", "בוטן מתוק בקרקס", "דה ווייס" בבס) ואיסר טננבאום ("רוקפור", בתופים) חוזרת לפעילות עם הוצאה מחודשת של האלבום "Inner World" כולל בונוסים וקטעים נדירים ושתי הופעות איחוד שיתקיימו ב-5 וב-6 ביולי במועדון "בארבי" בתל אביב.

חברי הלהקה, אלון, אלטמן וטננבאום מתאחדים לשתי הופעות לאחר יותר מחמש שנים שלא הופיעו יחד. לכבוד האירוע יזכה אלבומה הראשון של הלהקה, "Inner World" להוצאה מחודשת שתכלול דיסק בונוס עם תשעה קטעים נדירים: הופעות שהוקלטו לרדיו בקליפורניה, קטעים מהופעה ב-"Knitting Factory" בניו יורק והקלטות אולפן שלא ראו אור מעולם.

ה"פליינג בייבי" הוקמה בשנת 1999 על ידי גבע אלון, גדי אלטמן, רשף שחר ושחם אוחנה. הלהקה הוציאה שני אלבומים, הופיעה מאות פעמים בארץ ובארה"ב ויצרה לעצמה מוניטין של להקת רוק איכותית, המשלבת גוונים שונים מפסיכדליה ועד גראנג'. "פליינג בייבי" הייתה ידועה בהופעות עוצמתיות שסחפו מעריצים.

אין תמונה
הפליינג בייבי, עטיפת האלבום Inner World

האלבום "Inner World" הוקלט בשנת 2000 ויצא באופן רשמי ב-2002 בצורה עצמאית ובהפצה מוגבלת. מהדורה המקורית אזלה ומאז לא היה ניתן להשיג את האלבום. מאז שייצא נחשב האלבום בעיני מעריצי הלהקה לאחת היצירות המעניינות שהוקלטו בסצנת האינדי הישראלית.

"בשבילי הפליינג בייבי לעד תישאר להקה של חברים, הלהקה הראשונה שלי, אומר גבע אלון. "היינו ילדים מוזרים שלא ידעו מה חסר בעולמם עד שמצאנו אחד את השני ונהיינו למשפחה. תמיד הרגשנו חזקים ביחד, מיוחדים, כאילו עלינו על משהו שאף אחד אחר לא רואה. לתקופות הרגשנו שהיינו היחידים בעולם, לבדנו באטמוספרה של חלומות, שאיפות, הגשמות והמון המון מוזיקה".