רגב דהן חוזר עם האלבום "הרדיו של סבתא", אותו יצר בעיר הולדתו מעלות, אחרי 5 שנות שתיקה שעברו מאז אלבומו הראשון "שעת האפס". הפעם מוציא דהן את הסינגל "לתמיד", שיר יפה ביותר שמזכיר פופ ישראלי תמים משנות ה-80'.

זהו שיר רביעי לדהן מתוך האלבום, אחרי "לחזור" ו"מול כל העולם" שיצאו לפניו והושמעו בתחנות הרדיו. מנגד, בראיון שנערך עמו פתח דהן פה גדול על תחנת הרדיו גלגלצ, שלדבריו מתעלמת ממנו: "באתי לתל-אביב כדי לעשות את הפרומו לאלבום, שמוכן כבר מהיום שעזבתי את מעלות. אני מוציא סינגלים ומקווה שהתחנה שגוזלת מהקהל את הצ'אנס לשמוע אמנים ושירים מסוימים, שזו גלגלצ, תשמיע אותי. את שני הסינגלים הראשונים לא השמיעו וחבל לי".

"ריאלית מה שלא מושמע שם קשה לו להתרומם ולעוף למעלה", המשיך דהן. "חבל לי שהם לא נותנים יותר פתח לאנשים שאוהבים את המוזיקה שלי לשמוע אותה. הם מתעלמים מכל הסינגלים שלי משך שני אלבומים. מבחינת גלגלצ אני לא כל כך קיים, לעומת מדיה אחרת שכן מפרגנת.

"זה לא כואב לי באופן שזה כל החיים שלי, אבל אני כן עושה משהו שכדאי שיגיע לאנשים וחושב שעברתי כברת דרך בחיים. זה לא אלבום ראשון וסינגל ראשון ומגיעה לי התייחסות שבינתיים לא קורית".

בהמשך הוסיף דהן: "לא תהיה תרבות פופ בארץ כי היא נמצאת כאן בוורסיה אחרת. השיטה האמריקאית או האירופאית לא כל כך רלוונטית, רק במידה מסוימת. אם ההגדרה לפופ זה הראל סקעת ומירי מסיקה אז כן, אבל אנחנו רחוקים שנות אור. הפופ פה זה עידן יניב ושרית חדד".