קולאז מיילי גל
מי שרה את שיר הפרסומת של גל גדות

ביומיים האחרונים אנשים מחפשים בטירוף את השיר מהפרסומת החדשה לג'ינס של "קסטרו", בכיכובה של גל גדות. מנסים ב"שאזאם", נוברים ביו טיוב, שואלים דיג'יים ולא מוצאים.

למרות שהוא מזכיר קצת את "שיר המקפלות" של קאשה, הסוד הוא שאין באמת שיר כזה שכבר יצא, של אף זמרת מוכרת. השיר שמככב בפרסומת של "קסטרו" הוא שיר חדש בסגנון הטוורקינג, שנוצר במיוחד עבור הפרסומת, על ידי משרד הפרסום "The Box", שהזמין אותו במיוחד ממוזיקאי וזמרת אמריקאיים.

"מדובר בשיר שאנחנו יזמנו ויצרנו, לא שיר שלקחנו מאיפה שהוא", אומר שי גורן, שותף ומנכ"ל THE BOX. "קסטרו הציבו לנו משימה מאתגרת ואני שמח שמצאנו פתרון אקטואלי ומדוייק ל- JEANIUS החדש שלהם, בדמות יצירה מקורית שהפקנו עבור הפרסומת".

-מי המוזיקאי שעומד מאחורי הקטע, ומי הזמרת ששרה שם?
"שם המוזיקאי הוא 'מונסטר מיוזיק', והזמרת ששומעים היא ראפרית מלוס אנג'לס, שאני לא מכיר אישית. את הטקסט כתבנו אנחנו, הקטע הוקלט בחו"ל, כאמור הזמנו אותו במיוחד. הוא משתייך לז'אנר הטוורקינג, מוזיקה שחורה לייט, שמיילי סיירוס העלתה לכותרות".

-מגניב.
"בגלל שמיילי סיירוס הכניסה את הטוורקינג לעולם הפופ שלחנו לה ערכת ג'ינס טוורקינג של קסטרו אליה הביתה".

-מה זאת אומרת אליה הביתה?
"זה השיחוק. הגענו לכתובת הפרטית של מיילי סיירוס דרך הסוכן שלה, העברנו לה חבילה דרך פדקס שהתלהבו לשתף פעולה".

-מה כוללת הערכה?
"ג'ינס של קסטרו במידה שלה, שהיא אגב 32, יחד עם די.וי.די עם הפרסומת, וגלויה אישית שמיועדת אליה, למיילי, שבה כתוב שככה עושים טוורקינג בישראל".

-ומי שמחפש את השיר?
"הוצאנו רינגטון רשמי שניתן להשגה באנדרואיד ובאייטיונז. הפרסומת עלתה לפני יומיים ויש כבר מאות הורדות".

-אז יש לכם גם את גל גדות וגם את מיילי סיירוס. יפה לכם.
"חכה חכה, אתה עוד תעשה אצלי שיעורי טוורקינג בסטודיו בי".

אין תמונה
"הערכה הגיעה לבית של מיילי". THE BOX מפנקים את סיירוס