הזמרת דנה לפידות התארחה בתכנית הבוקר של קשת 12, שם סיפרה לניב רסקין על הביצוע המרגש שלה ל"מנגינה", ששודר אמש ב"הכוכב הבא לאירוויזיון", וחשפה פרטים נוספים על המשבר הרפואי איתו מתמודד אביה. בין היתר היא אמרה: "כשזה צולם אבא שלי היה בין החיים למוות, הוא קיבל אירוע מוחי ולבבי ביחד. כשהוא התעורר אמרו לנו שהמכה הייתה כל כך קשה ושהוא לא יחזור".

"הרגע שממש שבר אותי היה ביום שהייתי בטיפול נמרץ", דנה המשיכה, "אני מקבלת הודעה מ'הכוכב הבא לאירוויזיון' שאני צריכה להגיע בליווי המשפחה שלי. ידעתי שאני צריכה לשיר את 'מנגינה', שזה שיר שכתבתי והלחנתי על סיפור חיי. נתתי אותו לעדן בן זקן בזמנו והיא פרצה איתו. זה אחד השירים שאבא שלי הכי אוהב".

אחרי ששרה מול השופטים את השיר, דנה חשפה בפני המצלמות את המשבר בחייה: "לפני שבוע וחצי אבא שלי קיבל אירוע מוחי. הוא האדם שאני הכי אוהבת בעולם. השיר הזה פתאום קיבל משמעות אחרת בשבילי. ברוך השם, היה לנו נס והוא התעורר, אבל זה לא אותו האיש שהיה העוגן שלי". דנה קיבלה חמישי סימנים כחולים מהשופטים על אותו הביצוע ונכנסה באופן אוטומטי לנבחרת של "הכוכב הבא לאירוויזיון" (הערב ב-21:15, קשת 12).