מטאליקה ג'יימס הטפילד 1 (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
פעם שלישית מטאליקה? | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

להקת מטאליקה צפויה להופיע בישראל באיצטדיון רמת גן בחודשים הקרובים, ככל הנראה במאי או ביוני, כך עולה מתדרוך לעיתונאי ספורט שערך מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל אורי שילה באיצטדיון רמת-גן.

שילה נקב במפורש בשמה של מטאליקה והזכיר כי אמנים גדולים נוספים צפויים להופיע באיצטדיון. הכוונה היא ככל הנראה לרוד סטיוארט ואלטון ג'ון, שנציגיהם נמצאים במשאים ומתנים עם מפיקים ישראלים על הגעתם לארץ. לגבי אלטון ג'ון כבר הוכרז כי יופיע בארץ ביוני 2010.

עורך הדין חגי שטורוויס, נציגו של המפיק מרסל אברהם, שהביא לארץ את לאונרד כהן ולפי מקורות בתעשיית המוזיקה נמצא במגעים עם ההפקה של מטאליקה אמר בתגובה לאתר וואלה כי לא שמע על הופעה צפויה של מטאליקה בארץ. בתגובה לאתר YNET סירב שטורוויס להתייחס לפרטים.

פעם שלישית, הפעם עם Death Magnetic

באתר האינטרנט של מטאליקה טרם פורסם תאריך להופעה בישראל, אך קיימים תאריכי הופעות בנורבגיה, רוסיה, ליטא ואירלנד, במסגרת סיבוב ההופעות, שמקיימת להקת המטאל הגדולה בעולם בעקבות אלבומה האחרון והמוצלח "Death Magnetic".

אם אכן תנחת מטאליקה להופעה בארץ בחודשים הקרובים, תהיה זו הופעתה השלשית בארץ, אחרי ההופעה ההיסטורית בפארק הירקון באפריל 1993 עם "האלבום השחור" והמצליח ביותר שלה עד כה, וההופעה באמפי ראשון לציון ב-99'.