אלישיה קיז (צילום:  Michelangelo Di Battista)
הבחורה בוערת. אלישיה קיז בדרך לישראל | צילום: Michelangelo Di Battista

עכשיו זה רשמי: אלישיה קיז, כוכבת הפופ, הסול והאר אנד בי האמריקנית, תגיע להופעה אחת בישראל, אשר תתקיים ב-4 ביולי 2013 בהיכל נוקיה בתל אביב. קיז תופיע בישראל עם מופע המכונה "Set The World On Fire", כנגזרת מלהיטה הגדול הנוכחי "Girl On Fire".

אלישיה קיז, זוכת 14 פרסי "גראמי", שיודעת איך לשלב איכות עם להיטים קליטים, מגיעה לישראל לראשונה ותופיע דווקא ביום העצמאות של ארצות הברית, ה-4 ביולי. היא החלה את הקריירה לפני 12 שנה עם אלבום הבכורה המצליח "Songs in A Minor" ומכרה עד היום עשרות מיליוני סינגלים ואלבומים. לאחרונה הופיעה במשחק הסופרבול עם ההמנון האמריקני והגישה דואט עם אדם לוין מ"מארון 5" בטקס ה"גראמי" האחרון.

אלישיה קיז אמרה: "אני מתרגשת להגיע למקומות חדשים בסיבוב ההופעות הזה וביניהם תל אביב, ומחכה בקוצר רוח להרגיש את האנרגיה של הקהל סביבי. אין שום דבר יותר מדהים מזה. אני מתכוונת להביא איתי מופע מלא רגש והשראה - זו האני החדשה".

מחירי הכרטיסים למופע מתחילים ב- 220 ש"ח, בהתאם למקום הישיבה באולם. חבילות ה-VIP כוללות מקומות פרמיום באורקסטרה, חניה, אירוח ועוד. בנוסף ניתנות הנחות מיוחדות למשתמשי "אמריקן אקספרס" ונםתח מועדון לקוחות חדש של המפיק שוקי וייס.

תגיע לארץ עם 64 אנשי צוות

בימים אלה הועברה להפקה רשימת הדרישות הטכניות, הכוללת 64 אנשי צוות עמם תגיע אלישיה קיז לישראל, כמות שאינה נופלת מזו של הרד הוט צ'ילי פפרס ודפש מוד.

המפיק שוקי וייס אומר הערב: "להביא לארץ אמנית בסדר גודל שכזה ובשיא הצלחתה העולמית זה כמעט בגדר חלום. במופע של קיז סטנדרט גבוה של הפקה. בחרנו בהיכל נוקיה כמקום המתאים ביותר למופע באיכות שכזו. אחרי 'סירק זה סוליי' וכריס קורנל נעלה מדרגה בהופעה של אלישיה קיז ביולי הקרוב - בסאונד, באלמנטים האקוסטיים, בתנאי הישיבה, בזוויות הראיה ועוד. יחד עם דפש מוד ועם הופעות נוספות עליהן נכריז בזמן הקרוב אני צופה לנו קיץ סוער ומהנה".

לכרטיסים: www.eventim.co.il | *9066. www.TKTS.co.il | *8965