האלבום הראשון מתוך הפרויקט החדש של הקרן המשפחתית של משפחת נכט ביוזמת עורכת הדין ענבר נכט יוצא לאור. במסגרת הפרויקט המוזיקלי "צו השעה", הקליטו יותר מ-80 אמנים ישראלים גרסאות חדשות ליותר מ-50 קלאסיקות של המוזיקה הישראלית מכל סגנון אפשרי.

"צו השעה", הוא המיזם השלישי של הקרן הפילנתרופית של ענבר ומריוס נכט לתמיכה בתרבות הישראלית מאז פרץ משבר הקורונה, והפרויקט החדש והמסקרן הזה נועד למעשה להזכיר לכולנו למה אנחנו כל כך אוהבים את המוזיקה שלנו ולהוביל לחקיקתו של "חוק המוזיקה הישראלית", כשעל הפקת הפרויקט אמונה טלי יעקבי ועל הניהול האמנותי ניצן זעירא וענב רביץ-ביקובסקי.

בעבודה על האלבום משתתפים יותר מ-600 אנשי הפקה מתעשיית המוזיקה בארץ שגם זכו למענקי חג אישיים מהקרן, וחוק המוזיקה נועד לשמור על העשייה הישראלית ולטפח אותה. בדומה לחוקים דומים במדינות רבות בעולם ובדומה לחוק הקולנוע והספרות, החוק ידאג לזכויות המוזיקאים, יפעל לשינוי חוק גמול קלטות ריקות לגמול מדיה ריקה, יקצה אחוז מסוים של תקציבי סרטים וסדרות למוזיקה מקורית ישראלית, יפתח קרן השקעות במוזיקה ועוד.

בחלקו הראשון של האלבום משתתפים לפי סדר הא'- ב': אביב גדג', מאיה בלזיצמן (שדות שבעמק), אביב גפן (מה אתה בכלל יודע על אהבה), אביתר בנאי (שלח לי מלאך), אמיר דדון (לילות של ירח מלא), אסף אמדורסקי והמסך הלבן (דו # דודיעז), אתי אנקרי ומעיין ליניק (מסך עשן), ברי סחרוף (את חירותי), ג'יין בורדו ואיה זהבי פייגלין (ואלס להגנת הצומח), ג'ימבו ג'יי ואורית טשומה (לא גומר ת'חודש), דיקלה וזהבה בן (בראשית), דני סנדרסון (חידה את לי), הדג נחש (עובדים עלינו עבודה עברית), הרב חיים לוק ואנסמבל הפיוט של מכון בן צבי (הללויה), לולה מארש (היו לילות), ישי ומיכאל סוויסה מארחים את רועי כפרי (אני אדם פשוט), יסמין לוי ודויד ברוזה (דברים שרציתי לומר), ירדנה ארזי (עורי עור), מאור כהן והמפשעות (גולם), מירי מסיקה (קשר הירח), נגה ארז (הביאו את הסתיו), נסרין קדרי (עד מתי אלוהיי), פלד (אחלום לנצח), קרן פלס ואלון עדר (בך לא נוגע), ריטה (אל נבקש), ריף כהן ועטר מיינר (רקמה אנושית אחת),שולי רנד (שיר על התוכי יוסי), שרית חדד ונטע ברזילי (בלב אחד), תומר יוסף ודניאל סאן קריאף (שני חלקים בתוך השלם). 

נחמן רוזנברג, מנכ"ל הקרן המשפחתית של ענבר ומריוס נכט מספר: "מוזיקה ישראלית היא הפסקול של חיינו, היא חלק מהזהות והתרבות שלנו, אם לא נשמור עליה היא פשוט תיעלם. לא ייתכן שבמדינת ישראל אין עדיין חוק מוזיקה, בדומה לחוק הספרות, הקולנוע ובדומה לחוקים מקבילים במדינות רבות בעולם".