אחד הוויכוחים הנפוצים בקרב מעריצי אריק ברמן הוא לגבי השיר שלו "ג'וני", מתוך אלבומו הראשון שיצא ב-2007. בעוד רבים מתעקשים שאותו ג'וני הוא ג'וינט, והשיר כולו הוא שיר אהבה למריחואנה, אחרים טוענים טענות שונות ומשונות - שמדובר בוויסקי ג'וני ווקר, בחבר טוב ואפילו בכלב של אריק. כעת, ככל הנראה לכבוד אלבומו החדש "אהבה ואלוהים אחרים", כתב ברמן פוסט ארוך בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו ובו הוא חושף את האמת המפתיעה מאחורי השיר.

"האמת היא שג'וני זה מאהב לטיני שפגשתי בקיץ של 96'", הוא כתב. "אני הייתי אז נער צעיר בן 17 ומאד מבולבל. אני זוכר שהיינו פותחים בקבוק יין במרפסת שלו בשקיעה ומדברים על אהבה. בערבים, בגלל שהוא היה שזוף ושרירי הוא היה עושה שכיבות שמיכה ואני הייתי נהנה פשוט לשבת ולהסתכל עליו… כשהוא היה יוצא מהמקלחת, הייתי מחכה לו במיטה ומקריא לו שירים של יהודה עמיחי, והוא לא ידע עברית בכלל אבל בכל זאת הרגשתי שהוא מבין הכל".

יתכן ואריק ברמן או מנהל העמוד שלו דאגו למחוק תגובות עוינות, אבל במבט מהיר בתגובות לפוסט נראה שהמעריצים שמחו לשמוע את הסיפור ופרגנו לכנות ולאומץ של ברמן להתבטא בפתיחות על נושא כל כך אינטימי. גם אנחנו מעודדים את ברמן ואחרים להרגיש בנוח עם ההתנסויות והרגשות שלהם, בלי קשר לדת גזע ומין. זה משמח.