שירי מימון פאביט
תחפש שיר שלכם? שירי מימון

אתר חדש בשם PUBIT שמושק היום מהווה פלטפורמה חדשה שנועדה להפגיש בין זמרים מפורסמים לבין יוצרים שחולמים לכתוב, להלחין ולמקסס להם שירים. תמורת דמי מנוי חודשיים של עד 130 שקלים תוכלו להפיץ ללא הגבלה יצירות שלכם לזמרים, אשר יקבלו אותן באופן מרוכז ויוכלו לבחור שירים שמתאימים להם. התוצאה עשויה להיות הצפה גדולה של חומרים שיוגשו על ידי יוצרים בעלי חלומות לכוכבים האהובים עליהם, כשמי שגוזר את הקופון בדרך הם כמובן בעלי האתר - היזם עופר חיימוביץ, המפיקה שרונה נומדר קייקוב והיוצר סהר חגי.

לדבריהם "פאביט" הינה: "פלטפורמה אינטרנטית אשר מחברת בין יוצרים, כותבים ומלחינים, בעלי ניסיון או צעירים, לבין כל אותם הגופים הרלוונטיים למימוש כישרונם: זמרים מבצעים, חברות תקליטים, מנהלים וחברות הפקה. 'פאביט' עובדת בשיתוף עם חברות התקליטים המובילות בישראל, חברות ההפקה, משרדי הפרסום, ערוצי הטלוויזיה, מנהלי האומנים והזמרים המבצעים עצמם וכך ניזונה במידע ממקור ראשון".

שירי מימון ודור דניאל - "חלק ממך"

להשקת המיזם הגיעו היום שלל אמנים ואנשי תעשיית המוזיקה, שצפו בביצועים של דקלה ל"מונו" אותו הלחינה לשלומי סרנגה ושמעון בוסקילה שר את "עד סוף העולם", שיצר לחיים משה ויואב יצחק. שירי מימון, בהופעה ראשונה מאז לידת בנה, ביצעה  את "חלק ממך" בליווי דור דניאל, שהתגלה בזכות שיר אחר שיצר עבורה - "אהבה קטנה". כל אלה במטרה להראות את הקשר בין יוצר לבין השיר שלו, שבוצע על ידי מבצע אחר.

דקלה שרה "מונו"

שמעון בוסקילה שר "עד סוף העולם"

קטלין רייטר, זוכת "דה ווייס", אמרה ל-mako: "בימים אלה אני אוספת חומר לאלבום בכורה, ואני אשמח להצטרף ל'פאביט' ולאסוף חומרים מיוצרים חדשים. בעיני זה מעולה"

פאביט: מידע יקר ערך, ואפשרות להפיץ שירים לאמנים

אז איך זה עובד? מי שירכוש מנוי לפאביט (יש מה מסלולים) יזכה לקבל מידע יקר ערך כמו - מי הם הזמרים מבצעים המחפשים ברגעים אלו שירים, בריף על פרסומת חדשה אשר מחפשים עבורה שיר מקורי, סדרה חדשה שעולה לאוויר בקרוב ומפיקיה מחפשים את שיר הנושא ועוד הזדמנויות למימוש כישרונם. כל הזדמנות אמורה להיות ברורה ומפורטת, עם מערכת אינדקס חכמה. חיפוש מתבצע, למשל, לפי ז'אנר מוזיקלי, דד ליין ועד איש קשר להגשה.

בנוסף למאגר המידע השוטף, מעמידה "פאביט" לרשות המנויים מערכת הפצה בעזרתה יוכלו להעביר את יצירותיהם ישירות אל האמן. לאחר השליחה נמשך ליווי ועידכון של היוצר במתרחש עם יצירתו, והוא יכול לקבל עליה חוות דעת מהגוף המקצועי אליו נשלחה היצירה. המערכת מתחייבת לתשובה קונקרטית ליוצר עד 30 ימי עסקים מרגע שליחת היצירה - מה שמאפשר מענה ליוצרים אשר שולחים לחמם על פני המים.

החזון של מקימי "פאביט" הוא "לרענן את תעשיית המוזיקה, להוליד שירים חדשים, יוצרים חדשים ושיתופי פעולה מעניינים, להפרות את היוצרים, לספק את הזמרים ולהנעים את אוזניהם של המאזינים. המטרה היא להפוך את תהליך איסוף החומרים לנוח ונעים עבור כל הצדדים. אנו בטוחים שהארץ מלאה ביוצרים שעדין לא נתנה להם ההזדמנות ואנו יודעים כי מנהלי חברות התקליטים, המנהלים העצמאיים, חברות ההפקה והזמרים המבצעים צמאים לחומרים חדשים ומרגשים. אנו מאמינים כי 'פאביט' יכולה להביא לשינוי מהותי בשיטה בה תהליך איסוף החומרים מתבצע וכך תקבל המוזיקה הישראלית את הגיוון המגיע לה".

השאלה היא מי צריך את כל אלה במדינה ותעשייה קטנות כל כך, כשכמעט כל אמן נגיש לציבור הרחב בפייסבוק שלו.