מילים ולחן: נתן גושן הפקה מוזיקלית: גלעד שמואלי עיבוד: עדי גולדשטיין, גלעד שמואלי ונתן גושן צילום: אלכס פרגמנט

בעוד כשבוע ייצא האלבום החדש של נתן גושן, "דברי איתי יותר". הוא אמנם נקרא על שם הלהיט האחרון שלו, השיר והשריקה, אבל באלבום עצמו צפויות כמה הפתעות נוספות. אחת מהן היא שיר ראשון שגושן מוציא באנגלית, שעבור הקהל הנאמן שפוקד את הופעותיו זו לא באמת הפתעה.

"אני כותב באנגלית מגיל צעיר עוד הרבה לפני שהוצאתי את השיר הראשון שלי, כך שזה לגמרי טבעי בשבילי", גושן מספר, ומבהיר שלא מדובר בניסיון לפנות לקהלים חדשים מעבר לים, לפחות כרגע. "מאז ומתמיד כתבתי במקביל לחומרים בעברית גם באנגלית, אך הפעם החלטנו בפעם הראשונה להקליט שיר לאלבום וגם לשחרר כסינגל. באלבום השלישי זה הרגיש טבעי, כיוון שזה באמת חלק מהמוזיקה שלי ומבחינתי אין הבדל. הקהל נחשף כבר לשירים שאני עושה בהופעות שלי באנגלית, הפעם פשוט החלטנו להוציא את זה לרדיו ולחשוף לקהל הרחב". אז האם מדובר במשהו חדש פעמי או בצעד ראשון לקראת מערכת יחסים עם השפה האנגלית? "לא יודע להגיד. אני משתדל לעשות מה שמרגיש לי באותו הרגע ומקווה להמשיך להוציא דברים שאני אוהב וקרובים לליבי בכל שפה שלא תהיה".

עטיפת האלבום החדש,

האלבום השלישי של נתן גושן ייצא לחנויות ב-4.8. גושן כתב והלחין את כל עשרת השירים שיופיעו בו, ביניהם שיר הנושא שכיהן לתקופה בראש המצעד הישראלי של גלגלצ ו"סערה". גלעד שמואלי אמון על הפקת שירי האלבום, וגם על הפקת המופע החדש שייעלה עם צאתו. ההופעה הראשונה להשקת האלבום תערך ב-27.8 באמפי וואהל תל אביב.