באוקטובר הקרוב יעלה המופע "עודד פז והקסדות", במהלכו יבצע פז את שירי להקת "הפיג'מות", ולטובת קידומו, הוא העלה בחודשיים האחרונים ביצועים מיוחדים שביצע עם הלהקה שלו לצד אמנים שונים. אתמול היה זה תורן של דנה פרידר ואלונה טל לבצע את "רק אותך אוהב", השיר האיקוני של אלונה מסדרת הילדים והנוער שהפכה עם השנים לקאלט.

טל, שכזכור עזבה את הסדרה לטובת פיתוח קריירת המשחק שלה בלוס אנג'לס, ניצלה את הביקור האחרון שלה בארץ בחודש אפריל האחרון בשביל לבצע יחד עם פז את השיר, ובשיחה עם mako היא מספרת שברגע שקיבלה את הפנייה היא לא הייתה צריכה אפילו שנייה אחת של מחשבה בשביל להחזיר תשובה חיובית: "עודד שאל אם אני מגיעה לארץ וסיפר לי מה הוא מתכנן, ועוד לפני שהוא סיים לדבר אמרתי לו 'מה שאתה צריך - אני איתך''".

הרגשת שאת עושה את זה בשביל המעריצים או בשביל עצמך?
"הרגשתי שׂאני עושה את זה בעיקר בשביל עצמי ובשביל עודד כי כיף לנו יחד, ובכל פעם שיוצא לי לעשות משהו בסגנון הזה - אז קודם כל זה כיף בשבילי. ככה גם הסדרה התחילה, היה לנו מצחיק וכיף. זה שהצופים נהנו ושזה הפך למה שזה הפך היה ממש לא צפוי. אותו דבר כאן, עושים דברים בשביל הלב שלך ואחר כך מקווים שאנשים יתחברו".

טל אמנם חיה ועובדת בלוס אנג'לס כבר 17 שנה, אבל היא משתפת שהעבודה על "רק אותך אוהב" והחזרות עם הלהקה עוררו בה משהו שהיא כבר שכחה: "אני מאוד מאוד אוהבת לשיר. זה הזכיר לי כמה שאני נהנית מזה ואוהבת ורוצה את זה, אבל לצערי קריירת המשחק לוקחת ממני יותר מדי מאמץ. למרות זאת אני סופר מעוניינת ואולי זה עוד משהו שאני אפתח. הלהקה מאוד מאוד פרגנה ונתנה לי חיזוקים כי עברה תקופה מאז ששרתי את השיר הזה ומאז ששרתי באופן כללי".

באופן לא כזה מפתיע, "רק אותך אוהב" הוא השיר האהוב על אלונה מהסדרה ("כל השאר היו כיפיים, אבל זה השיר שהכי נהנתי ממנו"), בכל זאת, זה היה השיר היחיד שהדמות של אלונה "כתבה" ללהקה. אז האם נראה אותה מבצעת אותו גם במופעים של עודד פז והקסדות שיתקיימו בקרוב? נראה שיש למה לחכות: "נכון לעכשיו אני לא מתכננת להגיע לארץ כי אני עובדת ומצלמת, אבל אם המופע ימשיך, מה שאני מאוד מאוד מקווה, אז ברור. אמרתי לעודד שאני מאוד פתוחה לזה... אלוהים גדול, נראה מה יהיה".