אין תמונה
אירופאי

הולכות ונשלמות ההכנות לקראת יציאת אלבומו הבינלאומי הראשון של אביב גפן בחודש יוני הקרוב, כך מעדכן הבוקר מנהלו האישי של גפן מאיר קוטלר. השיר הראשון שככל הנראה ייצא כסינגל ראשון הוא "It's alright", שכבר נחשף בהופעה של גפן בלונדון באוקטובר האחרון, למרות שקוטלר מדגיש כי החלטה סופית בנושא טרם התקבלה. בכל מקרה רמיקסים לשיר של דיג'ייז בעלי שם כבר מסתובבים ברשת.

בימים אלה, כזכור, חורש אביב גפן את אירופה בפסטיבלים עם להקות כמו פלסיבו, הפיקסיז והקילרז. בפסטיבל נוסף, מעניין לא פחות, בשם "The great wide open", שייפתח ב-13 ביוני בגרמניה, יופיע גפן לצד אמנים ולהקות ותיקים יותר אך מוערכים לא פחות, כמו "דיפ פרפל", "סטאטוס קוו", רוג'ר הדסון הזמרת דולסינרה ולהקת דה הוטרס.

מרשימה מכובדת זו מי שגורם לגפן התרגשות אישית הוא דווקא הדסון, סולן להקת "סופרטראמפ", החביבה על גפן מאוד.

"אביב עושה עכשיו את כל המאמצים שלו לקידום האלבום הבינלאומי החדש, וזה כולל הופעות ברחבי אירופה ויחסי ציבור", אומר מנהלו הישראלי מאיר קוטלר, שהוסיף: "בזה כרגע נמצא הפוקוס שלו, ואין לו כרגע כוונות כלשהן להוציא אלבום חדש בעברית בארץ בחודשים הקרובים".

לאחרונה השתתף גפן במופע המסורתי רוק עצמאות בראשון לציון, שם הופיע לצד גיבורי "רוקסן" אחרים כמו איפה הילד ונמופע הארנבות של ד"ר קספר. בראיון לפני המופע פתח גפן פה על חברי הכנסת שמקדמים חוק נגד אמנים שלא שרתו בצה"ל וטען כי הם מתאימים למשטרים חשוכים ובסופו של דבר פוגעים בקהל.