ארבעה חודשים עברו מאז הוציא ירמי קפלן את השיר "כל אחד יכול", הסינגל הראשון מאלבומו החדש והחמישי במספר "חשק", שייצא בסוף אוקטובר. היום מוציא קפלן את הסינגל השני, "חשק", שיר הנושא של האלבום.

להפקה המוזיקלית של השיר שותף יובל שפריר (פורטיס, כנסיית השכל, "החדשות"), שהפיק מוזיקלית את אלבומו הראשון של קפלן "ירמי קפלן והפרחים". בהקלטה מנגנים רן שמעוני בתופים, עידו אגמון בגיטרות, אריה בן קנז וקלידים, ועל הבס חברו הטוב של קפלן - חמי רודנר.

את "חשק" כבר חשף קפלן בהופעותיו המרובות ברחבי הארץ, וכמו כן בכתבה ששודרה בנובמבר האחרון, לפני תשעה חודשים, בתוכנית "מה קורה" בערוץ 2.

ציפיות גבוהות מהאלבום

הציפיות מהאלבום המתקרב של ירמי קפלן הולכות ומתגברות, ולו משום שעברו כבר יותר משש שנים מאז "הזמן האבוד", אלבומו הקודם. סיבה נוספת היא כמובן הפרידה של קפלן מאשתו לפני כשלוש שנים, אירוע שאמור לספק דלק איכותי ליצירה. שלו כרוקר.

כמי שיצא לו להאזין לכמה מהשירים החדשים אני יכול לומר כי "חשק" ו"כל אחד יכול" הם שירים טובים, אך לא הטובים ביותר באלבום המתקרב, כך שיש למה לצפות.

ירמי קפלן מחפש אמני חימום בפייסבוק

עוד לפני יציאת האלבום החדש יופיע ירמי קפלן מדי חודש בבארבי תל אביב ובבארבי כפר סבא. כמו כן יושק האלבום החדש בשלוש הופעות חגיגיות שיתקיימו בתל אביב, ירושלים ובדרום הארץ.

על מנת למצוא אמן או להקת חימום ראויים לכל ההופעות הללו הקים קפלן קבוצה באתר פייסבוק, בה מוזמנים הגולשים להציע אמנים ולהקות אלמונים לחימום (כולל את עצמם) ואף להצביע עבורם. המטרה היא לתת צ'אנס לאמנים ולהקות שאינם מקושרים או אינם בעלי אמצעים.

להופעות בבארבי תל אביב וכפר סבא כבר נבחרו מועמדים ועתה מתבקשים הגולשים להצביע עבורם. להופעות ההשקה ההרשמה עדיין פתוחה.